• SIRADAKİ MAÇ

    • 16 Ekim Çarşamba
    • 19:30
    • Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    0
    0
    Gün
    0
    0
    Saat
    0
    0
    Dakika

    Spar UNI Girona CB


  • DİĞER MAÇLAR

    Fikstür’deki maçların tarihlerinde değişiklik olabilir.

  • 09
    Ekim Çarşamba 2019
    Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    27.Cumhurbaşkanlığı Kupası

    0 - 0

    @Kayseri Kadir Has Kongre ve Spor Merkezi

    Gelecek Koleji Çukurova Basketbol

    B
    27.Cumhurbaşkanlığı Kupası
  • 12
    Ekim Cumartesi 2019
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    97 - 54

    @Metro Enerji Spor Salonu

    Beşiktaş Jimnastik Kulübü

    G
    KBSL
  • 19
    Ekim Cumartesi 2019
    Atatürk Spor Salonu

    Adana BK

    KBSL

    15:15

    @Atatürk Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL
  • 24
    Ekim Perşembe 2019
    MKB Arèna Sopron

    Uniqa Sopron Basket

    Euroleague (W)

    19:00

    @MKB Arèna Sopron

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 27
    Ekim Pazar 2019

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    18:30

    @

    Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü

    KBSL
  • 30
    Ekim Çarşamba 2019
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    19:30

    @Metro Enerji Spor Salonu

    Arka Gdynia

    Euroleague (W)
  • 02
    Kasım Cumartesi 2019

    Orman Gençlik ve Spor Klubü

    KBSL

    14:00

    @

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL
  • 06
    Kasım Çarşamba 2019
    Sport and Concert Complex

    ZHBK Dynamo Kursk

    Euroleague (W)

    21:00

    @Sport and Concert Complex

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 10
    Kasım Pazar 2019

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    17:30

    @

    BOTAŞ Spor Kulübü

    KBSL
  • 23
    Kasım Cumartesi 2019

    Çukurova Basketbol Kulübü

    KBSL

    03:00

    @

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL
  • 27
    Kasım Çarşamba 2019
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    22:15

    @Metro Enerji Spor Salonu

    PF Famila Basket Schio

    Euroleague (W)
  • 30
    Kasım Cumartesi 2019

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    03:00

    @

    Samsun Canik Belediye Spor Kulübü

    KBSL
  • 04
    Aralık Çarşamba 2019

    Basket Lattes Montpellier Méditerranée Métropole Association

    Euroleague (W)

    19:00

    @

    Fenerbahçe Öznür Kablo

    Euroleague (W)
  • 07
    Aralık Cumartesi 2019

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    03:00

    @

    Galatasaray Spor Kulübü

    KBSL
  • 11
    Aralık Çarşamba 2019
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)

    21:00

    @Metro Enerji Spor Salonu

    ASVEL Lyon Féminin

    Euroleague (W)
  • 14
    Aralık Cumartesi 2019

    İzmit Belediye spor Kulübü

    KBSL

    03:00

    @

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL
  • 19
    Aralık Perşembe 2019
    Pavello Fontajau

    Spar UNI Girona CB

    Euroleague (W)

    03:00

    @Pavello Fontajau

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    Euroleague (W)
  • 21
    Aralık Cumartesi 2019

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    03:00

    @

    Kayseri Basketbol SK

    KBSL
  • 25
    Aralık Çarşamba 2019

    Çankaya Üniversitesi Spor Kulübü

    KBSL

    03:00

    @

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL
  • 28
    Aralık Cumartesi 2019
    beIN Sports

    Fenerbahçe Öznur Kablo

    KBSL

    03:00

    @

    beIN Sports

    Mersin Büyüksehir Belediye Spor Kulübü

    KBSL
  • 04
    Ocak Cumartesi 2020

    Elazığ İl Özel İdare Basketbol

    KBSL

    03:00

    @

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    KBSL
  • 08
    Ocak Çarşamba 2020
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    Euroleague (W)

    22:30

    @Metro Enerji Spor Salonu

    Uniqa Sopron Basket

    Euroleague (W)
  • 15
    Ocak Çarşamba 2020

    Arka Gdynia

    Euroleague (W)

    20:00

    @

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    Euroleague (W)
  • 22
    Ocak Çarşamba 2020
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    Euroleague (W)

    03:00

    @Metro Enerji Spor Salonu

    ZHBK Dynamo Kursk

    Euroleague (W)
  • 28
    Ocak Salı 2020
    Palasport Livio Romare

    PF Famila Basket Schio

    Euroleague (W)

    03:00

    @Palasport Livio Romare

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    Euroleague (W)
  • 19
    Şubat Çarşamba 2020
    Metro Enerji Spor Salonu

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    Euroleague (W)

    19:30

    @Metro Enerji Spor Salonu

    Basket Lattes Montpellier Méditerranée Métropole Association

    Euroleague (W)
  • 26
    Şubat Çarşamba 2020
    Gymnase Mado Bonnet

    ASVEL Lyon Féminin

    Euroleague (W)

    22:00

    @Gymnase Mado Bonnet

    Fenerbahçe Spor Kulübü

    Euroleague (W)
  • Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
  • Takımlar
    Oy.
    Av.
    P
  • 1
    Çukurova Basketbol Kulübü
    26
    643
    49
  • 2
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    26
    565
    48
  • 3
    Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    26
    287
    46
  • 4
    BOTAŞ Spor Kulübü
    26
    295
    44
  • 5
    Mersin Büyüksehir Belediye Spor Kulübü
    26
    358
    44
  • 6
    Galatasaray Spor Kulübü
    26
    136
    43
  • 7
    Beşiktaş Jimnastik Kulübü
    26
    234
    42
  • 8
    Orman Gençlik ve Spor Klubü
    26
    128
    39
  • 9
    İzmit Belediye spor Kulübü
    26
    -44
    37
  • 10
    Kayseri Basketbol SK
    26
    -166
    34
  • 11
    Adana BK
    26
    -320
    34
  • 12
    Samsun Canik Belediye Spor Kulübü
    26
    -643
    32
  • 13
    İstanbul Üniversitesi Basketbol Kulübü
    26
    -559
    27
  • 14
    Kırçiçeği Bodrum Basketbol
    26
    -914
    27
  • Kadınlar EuroLeague
  • Takımlar
    Oy.
    Av.
    P
  • 1
    BK UMMC Yekaterinburg
    14
    296
    27
  • 2
    ZVVZ USK Praha
    14
    114
    24
  • 3
    Tango Bourges Basket
    14
    102
    23
  • 4
    MKS CCC Polkowice
    14
    17
    21
  • 5
    PBK Nadezhda Orenburg
    14
    -51
    21
  • 6
    PF Famila Basket Schio
    14
    -43
    19
  • 7
    ESB de Villeneuve d'Ascq Lille Métropole
    14
    -172
    18
  • 8
    BC Mithra Castors Braine
    14
    -263
    15
  • 1
    ZHBK Dynamo Kursk
    14
    133
    27
  • 2
    Uniqa Sopron Basket
    14
    73
    22
  • 3
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    14
    57
    22
  • 4
    TTT Rīga
    14
    94
    22
  • 5
    CB Perfumerias Avenida
    14
    -6
    21
  • 6
    Flammes Carolo Basket Ardennes
    14
    -113
    19
  • 7
    Hatay Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    14
    -123
    19
  • 8
    Olympiakos Piraeus
    14
    -115
    16