• SIRADAKİ MAÇ

    • 07 Aralık Çarşamba
    • 19:00
    • Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 5. Hafta

    0
    0
    Gün
    0
    0
    Saat
    0
    0
    Dakika

    ZVVZ USK Praha


  • DİĞER MAÇLAR

    Fikstür’deki maçların tarihlerinde değişiklik olabilir.

  • 01
    Aralık Perşembe 2022
    Metro Enerji Spor Salonu TBF TV YouTube - SPORTS TV

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    ING Basketbol Süper Ligi 8. hafta maçı

    80 - 72

    @Metro Enerji Spor Salonu

    TBF TV YouTube - SPORTS TV

    Galatasaray Çağdaş Faktoring

    G
    ING Basketbol Süper Ligi 8. hafta maçı
  • 04
    Aralık Pazar 2022
    Ankara Spor Salonu Youtube / TBF TV

    Çankaya Üniversitesi

    ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9. Hafta

    61 - 87

    @Ankara Spor Salonu

    Youtube / TBF TV

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    G
    ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 9. Hafta
  • 10
    Aralık Cumartesi 2022
    Fenerbahçe Metro Enerji Salonu Youtube / TBF TV

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 10. Hafta

    14:00

    @Fenerbahçe Metro Enerji Salonu

    Youtube / TBF TV

    Beşiktaş

    ING Kadınlar Basketbol Süper Ligi 10. Hafta
  • 14
    Aralık Çarşamba 2022
    Pabellon Municipal Fuente de San Luis

    Valencia BC

    Kadınlar EuroLeague 6. Hafta

    22:00

    @Pabellon Municipal Fuente de San Luis

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 6. Hafta
  • 21
    Aralık Çarşamba 2022
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 7. Hafta

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    TANGO Bourges

    Kadınlar EuroLeague 7. Hafta
  • 04
    Ocak Çarşamba 2023
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 8. Hafta

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    BC Polkowice

    Kadınlar EuroLeague 8. Hafta
  • 11
    Ocak Çarşamba 2023
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 9. Hafta

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    KSC Szekszard

    Kadınlar EuroLeague 9. Hafta
  • 18
    Ocak Çarşamba 2023
    Barış ve Dostluk Salonu

    Olympiacos SFP

    Euroleague Women 10. hafta maçı

    19:30

    @Barış ve Dostluk Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Euroleague Women 10. hafta maçı
  • 25
    Ocak Çarşamba 2023
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 11. Hafta

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    Virtus Segafredo Bologna

    Kadınlar EuroLeague 11. Hafta
  • 31
    Ocak Salı 2023
    Kralovka Arena

    ZVVZ USK Praha

    Kadınlar EuroLeague 1.2 Hafta

    21:00

    @Kralovka Arena

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 1.2 Hafta
  • 22
    Şubat Çarşamba 2023
    Metro Enerji Salonu

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 13. Hafta

    19:00

    @Metro Enerji Salonu

    Valencia BC

    Kadınlar EuroLeague 13. Hafta
  • 01
    Mart Çarşamba 2023
    Palais des Sports du Prado

    TANGO Bourges

    Kadınlar EuroLeague 14. Hafta

    22:00

    @Palais des Sports du Prado

    Fenerbahçe Alagöz Holding

    Kadınlar EuroLeague 14. Hafta
  • Herbalife Nutrition Kadınlar Basketbol Süper Ligi
  • Takımlar
    Oynadığı Maç.
    Av.
    P.
  • 1
    ÇBK Mersin Yenişehir Bld.
    9
    97
    17
  • 2
    Fenerbahçe Alagöz Holding
    9
    156
    16
  • 3
    Galatasaray
    9
    76
    16
  • 4
    Emlak Konut
    9
    73
    15
  • 5
    Nesibe Aydın
    9
    56
    15
  • 6
    Botaş
    9
    35
    14
  • 7
    Hatayspor
    9
    8
    14
  • 8
    Bursa Uludağ BK
    9
    -81
    13
  • 9
    Çankaya Üniv.
    9
    -6
    12
  • 10
    OGM Orman
    9
    -33
    12
  • 11
    Melikgazi Kayseri Basketbol
    9
    -97
    12
  • 12
    Antalya 07 Basketbol
    9
    -99
    12
  • 13
    Beşiktaş HDI Sigorta
    9
    -89
    11
  • 14
    Rize Belediyesi
    9
    -96
    10
  • Kadınlar EuroLeague
  • Takımlar
    Oy.
    Av.
    P.
  • 1
    Fenerbahçe Safiport
    14
    216
    25
  • 2
    Uniqa Sopron
    14
    38
    22
  • 3
    Famila Schio
    14
    45
    22
  • 4
    Dynamo Kursk
    14
    17
    22
  • 5
    Spar Citylift Girona
    14
    -5
    21
  • 6
    Basket Landes
    14
    -84
    21
  • 7
    Galatasaray
    14
    -70
    19
  • 8
    Arka Gdynia
    14
    -157
    16