Online Havuz Rezervasyon Sistemi

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisi İle İlgili Bilgilendirme

Değerli Üyelerimiz,

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis ve Faruk Ilgaz Üye Havuzlarımızı, 4 Haziran 2021 tarihinde siz kıymetli üyelerimizin kullanımına açıyoruz.
Kamu yönetimleri tarafından Haziran ayı boyunca uygulanacak Pazar günleri sokağa çıkma kısıtlamaları sebebi ile havuzlarımız Haziran ayı boyunca hizmet veremeyecektir.
Öte yandan Temmuz ayı itibarı ile revize edilecek normalleşme tedbirleri çerçevesinde havuzlarımızın kullanım günleri de revize olabilecek, Pazar günleri sokak kısıtlamasının kalkması durumunda havuzlarımız Pazar günleri de hizmet vermeye başlayacaktır. Gelişmeler duyurular vasıtasıyle tarafınızla paylaşılacaktır.
Tüm dünya ile birlikte ülkemizde de yaşanmakta olan Covid 19 salgını önlemleri sebebiyle kamu yönetimleri tarafından belirlenen “havuz kullanımıyla ilgili uyulması zorunlu olan” bazı kurallar bulunmaktadır. Söz konusu kurallar, web sitemizde ve tesislerimizde detaylı olarak yer almaktadır.
Salgından korunmak adına en önemli kuralın “sosyal mesafeyi koruyabilmek” olmasından hareketle, bu sezonda tesislerimize girişte günlük kişi sınırlaması olacaktır. Bu sınırlama çerçevesinde, Dereağzı Lefter Küçükandonyadis tesisimiz için 200 kişilik; Faruk Ilgaz Tesisimiz için ise 300 kişilik kapasite olmasına karar verilmiştir.

Siz değerli üyelerimizin ve toplumun sağlığı adına bu kararlara uyum sağlanmasının önemini vurguluyor; değerli üyelerimizin verilen bu kararları anlayışla karşılayacağına inanıyoruz.
Sosyal mesafeye bağlı kapasite kısıtlamalarına ek olarak bu sezonda; Dereağzı Lefter Küçükandonyadis tesis havuzumuza gelebilmek için öncesinden online rezervasyon sistemi üzerinden üyelerimizin rezervasyon yaptırması ve rezervasyon bilgilerinin girilmesinin ardından, sistem üzerinden belirtilen giriş ücretlerinin ödenmesi gerekmektedir. Online rezervasyonu bulunmayan ve ödemesini gerçekleştirmeyen üyelerimizin tesise girişi ne yazık ki mümkün olmayacaktır. Havuzumuza gelecek üyelerimizin içeri girişleri sadece havuz otoparkından yapılacak olup havuz alanından tesis içine ve tesis içinden havuz alanına geçişlere izin verilmeyecektir.

Faruk Ilgaz tesis havuzumuz için ise; günlük 300 kişilik kontenjanda öncelikli giriş hakkı, ilgili tesisimize sezonluk havuz üyeliği bulunan kulüp üyelerimize ait olup; kontenjan doğrultusunda havuz üyeliği bulunmayan kulüp üyelerimiz de tesise giriş sağlayabileceklerdir.
Son olarak; Fenerbahçe Spor Kulübü olarak yaşamakta olduğumuz salgın süreci için tesis temizliği ve güvenliği konusunda gerekli tüm önlemleri aldığımızı bilgilerinize sunuyor; değerli üyelerimizin güvenle tesislerimizden faydalanabilmesi adına sezon boyunca da bu uygulamalardan taviz vermeyeceğimizi paylaşıyoruz.
Kendi hijyeniniz açısından sizlerin de aynı hassasiyet ve özen içinde olmanızın son derece önemli olduğunu bir kez daha hatırlatmak istiyoruz.
Göstermiş olduğunuz anlayış ve özen için sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Saygılarımızla,
Fenerbahçe Spor Kulübü

Havuz rezervasyon formuna ulaşmak için tıklayınız.

 
LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS TESİSLERİ
ÜYE HAVUZU 2021 GİRİŞ ÜCRETLERİ
   
GÜNLÜK GİRİŞ ÜCRET
ÜYE VEYA ÜYE EŞİ 20.00 ₺
18 - 24 YAŞ ARASI ÜYE ÇOCUĞU 20.00 ₺
05 - 17 YAŞ ARASI ÜYE ÇOCUĞU 15.00 ₺
ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ ÜYE (05 - 17 YAŞ ARASI) 15.00 ₺
KULÜP PERSONELİ 15.00 ₺
SPORCU GİRİŞİ 15.00 ₺
65 - 70 YAŞ ARASI ÜYE 5.00 ₺
70 YAŞ VE ÜSTÜ ÜYE  ÜCRETSİZ
   
ÜYE MİSAFİRİ GÜNLÜK GİRİŞ ÜCRET
ÜYE MİSAFİRİ (HAFTA İÇİ) 50.00 ₺
MİSAFİR ÇOCUĞU 05 - 17 YAŞ ARASI HAFTA İÇİ 40.00 ₺
 
 

LEFTER KÜÇÜKANDONYADİS ÜYE HAVUZU İLE İLGİLİ BİLGİLENDİRME
 • HAVUZ HİZMETİ 09:00 VE 18:00 SAATLERİ ARASINDADIR.
 • HAVUZ KAPASİTEMİZ 200 KİŞİ İLE SINIRLI OLUP, ÜYELERİMİZİN GİRİŞ İÇİN ONLİNE REZERVASYON YAPTIRMASI GEREKMEKTEDİR. ONLİNE REZERVASYONU BULUNMAYAN ÜYELERİMİZİN HAVUZA GİRİŞİ MÜMKÜN OLMAYACAKTIR.
 • REZERVASYONLAR BİR SONRAKİ GÜN İÇİN ONLINE OLARAK YAPILABİLMEKTEDİR.
 • ONLINE REZERVASYON SİSTEMİNDE, REZERVASYON BİLGİLERİNİN GİRİLMESİNİN ARDINDAN, SİSTEM ÜZERİNDEN BELİRTİLEN GİRİŞ ÜCRETLERİNİN KREDİ KARTI İLE ÖDENMESİ GEREKMEKTEDİR.
 • KONTENJAN DOLDUĞU TAKDİRDE, REZERVASYON SİSTEMİMİZDE TARİH KISMI OTOMATİK OLARAK KAPALI GÖRÜLECEKTİR.
 • FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ ÜYE, EŞ, ÇOCUK VE REFAKATİNDEKİ MİSAFİRLERİN HARİCİNDE HAVUZ KULLANIMI SÖZ KONUSU DEĞİLDİR.
 • GİRİŞLER SADECE HAVUZ OTOPARKINDAN YAPILACAK OLUP; HAVUZ ALANINDAN TESİS İÇİNE VE TESİS İÇİNDEN HAVUZ ALANINA GEÇİŞ OLMAYACAKTIR.
 • AİDAT BORCU BULUNAN KULÜP ÜYELERİMİZ, TÜZÜĞÜMÜZ GEREĞİ HAVUZDAN FAYDALANAMAZLAR.
 • ÜYELERİMİZİN YANINDA SADECE 1 MİSAFİR GETİRME HAKKI BULUNMAKTADIR (HAFTA SONLARI, DİNİ BAYRAMLAR VE ULUSAL BAYRAMLARDA MİSAFİR KABUL EDİLMEMEKTEDİR).
 • DÜNYA GENELİNDE YAŞANAN COVİD-19 SALGINI NEDENİ İLE ÖDEMELERİN MÜMKÜN OLDUĞUNCA TEMASSIZ KREDİ KARTI İLE YAPILMASI TAVSİYE EDİLİR.
 • GİRİŞLERDE HES KODUNUN GÖSTERİLMESİ ZORUNLUDUR.
 • DIŞARIDAN YİYECEK VE İÇECEK GETİRİLMESİ YASAKTIR.
 • YANINDA EBEVEYNİ OLMAYAN ÇOCUKLAR İÇİN MİSAFİR ÜCRETİ UYGULANACAKTIR.
 • ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ ÜYELERİNİN YANINDA EBEVEYNİ (MİSAFİR ÜCRETİ İLE 1 KİŞİ ) OLMASI ŞARTI İLE GİRİŞ YAPABİLECEKLERDİR.
 • TÜM MİSAFİRLERİMİZİN SOSYAL MESAFE, HİJYEN VE DİĞER HAVUZ KURALLARINA UYMASI KESİNLİKLE ZORUNLUDUR.
 • GİRİŞ ESNASINDA ÜYELERİMİZİN ÜYELİK KARTLARINI, REFAKATİNDEKİ EŞ VE ÇOCUKLARININ İSE ÜYELİK EK KARTLARINI İBRAZ ETMELERİ ZORUNLUDUR.
   
ÜYELİK EK KARTI BAŞVURUSU İÇİN YAPILMASI GEREKENLER
 
 • EK KART BİLGİ FORMUNU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.
 • EK KART BİLGİ FORMUNUN ISLAK İMZALI OLARAK FORMDA BELİRTİLEN EVRAKLARLA BİRLİKTE, KULÜBÜMÜZÜN SİCİL DEPARMANINA KARGO İLE GÖNDERİLMESİ GEREKLİDİR.
 • ÜYELİK EK KART BEDELİ 10 TL OLUP, BU BEDELİN KULÜP BANKA HESAPLARIMIZA HAVALE/EFT YOLUYLA GÖNDERİLMESİ VE HAVALE/EFT İŞLEMLERİNİN AÇIKLAMA KISMINA ASIL ÜYEYE VE EK KART BAŞVURUSUNDA BULUNAN KİŞİYE AİT TCKN, AD&SOYAD BİLGİLERİNİN, AÇIKÇA BELİRTİLMESİ GEREKMEKTEDİR. KULÜBÜMÜZE AİT BANKA HESAP BİLGİLERİNE ULAŞMAK İÇİN TIKLAYINIZ.
 • BAŞVURUNUZUN ONAYLANMASININ ARDINDAN, KARTINIZIN BASIMI YAPILARAK, SİSTEMİMİZDE KAYITLI ADRESİNİZE KARGO YOLUYLA GÖNDERİLECEKTİR.
 • SİSTEMİMİZDEKİ ADRES VE DİĞER BİLGİLERİNİZİN GÜNCELLİĞİNİ ÖĞRENMEK İÇİN TIKLAYINIZ.


*Dereağzı Lefter Küçükandonyadis üye havuzumuza, havuz rezervasyon formundaki bilgileri doldurarak bir sonraki gün için rezervasyonunuzu oluşturabilirsiniz.

Havuz rezervasyon formuna ulaşmak için tıklayınız.