Fenerbahçe Beko Engelli Bilet Başvuru Formu

ENGELLİ TARAFTARLARIMIZIN VE GAZİLERİMİZİN DİKKATİNE;

2021-22 sezonu itibariyle Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak olan basketbol müsabakaları için yeni sisteme geçilmiş olup, müsabakalara gelmek isteyen engelli taraftarlarımız ve refakatçileri müsabakadan 2 gün önce saat 10.00'da www.fenerbahce.org resmi internet sitesine girerek Fenerbahçe Beko Engelli Taraftar Bilet Başvuru Formunu doldurması gerekmektedir.

Engelli kontenjanımız 62 kişi olup, yapılan müracaat sonrası internet ortamından doldurulan başvuru formları bu sayı üstünde olması durumunda sistem tarafından otomatik olarak kabul edilmeyecektir.

Bakıma muhtaç engelli kapsamında değerlendirilen engelli taraftarlarımızın refakatçı hakkı bulunmaktadır.

İnternet başvuru formu dolduran engelli taraftarlarımızın bilet atamaları sistem üzerinden otomatik olarak yüklenecektir. Gün içerisinde biletinize ait bilgilendirme SMS ve e-postanız Passolig sisteminde kayıtlı olan cep telefonu ve e posta adresinize gönderilecektir.

Maça girerken hem engelli taraftarın, hem de refakatçinin tüm bilgileri tekrardan kontrol edilerek içeri girişleri sağlanacaktır.

Müsabaka günü engelli taraftarlarımız ile gazilerimizin, Türkiye Cumhuriyeti Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı’ndan almış oldukları kartları yanlarında bulundurmaları gerekmektedir.

Bilet yüklemesi gerçekleşen engelli taraftarımız ve refakatçileri hiçbir şekilde biletlerini transfer edemezler.

Fenerbahçe Spor Kulübü

Destek işleminiz tamamlanıyor. Lütfen bekleyiniz...