• SIRADAKİ MAÇ

    • 17 Ekim Perşembe
    • 20:45
    • Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    0
    0
    Gün
    0
    0
    Saat
    0
    0
    Dakika

    CD Saski Baskonia


  • DİĞER MAÇLAR

    Fikstür’deki maçların tarihlerinde değişiklik olabilir.

  • 03
    Ekim Perşembe 2019
    Palacio De Deportes Comunidad De Madrid beIN Sports

    Real Madrid Baloncesto

    Euroleague

    77 - 81

    @Palacio De Deportes Comunidad De Madrid

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    G
    Euroleague
  • 06
    Ekim Pazar 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    75 - 84

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    TİVİBU Spor

    Gaziantep Basketbol AŞ

    M
    BSL
  • 10
    Ekim Perşembe 2019
    Hall Aleksandar Nikolić beIN Sports

    KK Crvena Zvezda

    Euroleague

    56 - 68

    @Hall Aleksandar Nikolić

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    G
    Euroleague
  • 12
    Ekim Cumartesi 2019
    Ankara Arena TİVİBU Spor

    Türk Telekom Basketbol Kulübü

    BSL

    75 - 59

    @Ankara Arena

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    M
    BSL
  • 20
    Ekim Pazar 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    13:00

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    TİVİBU Spor

    Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü

    BSL
  • 25
    Ekim Cuma 2019
    Mediolanum Forum beIN Sports

    AX Armani Exchange Olimpia Milan

    Euroleague

    21:45

    @Mediolanum Forum

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 27
    Ekim Pazar 2019
    TİVİBU Spor

    Galatasaray Spor Kulübü

    BSL

    15:15

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 30
    Ekim Çarşamba 2019
    Menora Mivtachim Arena beIN Sports

    Maccabi FOX Tel Aviv

    Euroleague

    22:05

    @Menora Mivtachim Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 01
    Kasım Cuma 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    BC Žalgiris Kaunas

    Euroleague
  • 03
    Kasım Pazar 2019
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    13:00

    @

    TİVİBU Spor

    Afyon Belediye Spor Kulübü

    BSL
  • 08
    Kasım Cuma 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    FC Bayern München

    Euroleague
  • 10
    Kasım Pazar 2019
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    15:15

    @

    TİVİBU Spor

    Beşiktaş Jimnastik Kulübü

    BSL
  • 15
    Kasım Cuma 2019
    Megasport Arena beIN Sports

    PBK CSKA Moskva

    Euroleague

    20:00

    @Megasport Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 17
    Kasım Pazar 2019
    TİVİBU Spor

    TOFAŞ Spor Kulübü

    BSL

    15:15

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 20
    Kasım Çarşamba 2019
    Palau Blaugrana beIN Sports

    FC Barcelona Lassa Bàsquet

    Euroleague

    23:00

    @Palau Blaugrana

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 22
    Kasım Cuma 2019
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Darüşşafaka Spor Kulübü

    BSL
  • 22
    Kasım Cuma 2019
    Astroballe beIN Sports

    ASVEL Lyon Villeurbanne

    Euroleague

    22:45

    @Astroballe

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 28
    Kasım Perşembe 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    BC Khimki

    Euroleague
  • 29
    Kasım Cuma 2019
    TİVİBU Spor

    Pınar Karşıyaka Spor Kulübü

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 06
    Aralık Cuma 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Alba Berlin

    Euroleague
  • 08
    Aralık Pazar 2019
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    13:00

    @

    TİVİBU Spor

    OGM Orman Spor Kulübü

    BSL
  • 12
    Aralık Perşembe 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Anadolu Efes Spor Kulübü

    Euroleague
  • 13
    Aralık Cuma 2019
    TİVİBU Spor

    Anadolu Efes Spor Kulübü

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 17
    Aralık Salı 2019
    O.A.C.A. Olympic Indoor Hall beIN Sports

    Panathinaikos BC Superfoods

    Euroleague

    22:00

    @O.A.C.A. Olympic Indoor Hall

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 19
    Aralık Perşembe 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    BK Zenit Saint Petersburg

    Euroleague
  • 20
    Aralık Cuma 2019
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Bandırma BİK

    BSL
  • 27
    Aralık Cuma 2019
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Valencia BC

    Euroleague
  • 30
    Aralık Pazartesi 2019
    TİVİBU Spor

    Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

    BSL

    20:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 02
    Ocak Perşembe 2020
    Peace and Friendship Stadium beIN Sports

    Olympiacos BC

    Euroleague

    22:00

    @Peace and Friendship Stadium

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 03
    Ocak Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Bursaspor

    BSL
  • 09
    Ocak Perşembe 2020
    Fernando Buesa Arena beIN Sports

    CD Saski Baskonia

    Euroleague

    23:00

    @Fernando Buesa Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 10
    Ocak Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Sigortam.net İTÜ BB

    BSL
  • 14
    Ocak Salı 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    ASVEL Lyon Villeurbanne

    Euroleague
  • 16
    Ocak Perşembe 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    FC Barcelona Lassa Bàsquet

    Euroleague
  • 24
    Ocak Cuma 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    AX Armani Exchange Olimpia Milan

    Euroleague
  • 26
    Ocak Pazar 2020
    TİVİBU Spor

    Gaziantep Basketbol AŞ

    BSL

    16:15

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 30
    Ocak Perşembe 2020
    Mercedes-Benz Arena beIN Sports

    Alba Berlin

    Euroleague

    22:00

    @Mercedes-Benz Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 31
    Ocak Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Türk Telekom Basketbol Kulübü

    BSL
  • 05
    Şubat Çarşamba 2020
    The Sports Complex Sibur Arena beIN Sports

    BK Zenit Saint Petersburg

    Euroleague

    20:00

    @The Sports Complex Sibur Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 07
    Şubat Cuma 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Maccabi FOX Tel Aviv

    Euroleague
  • 09
    Şubat Pazar 2020
    TİVİBU Spor

    Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü

    BSL

    17:30

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 20
    Şubat Perşembe 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Real Madrid Baloncesto

    Euroleague
  • 25
    Şubat Salı 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Galatasaray Spor Kulübü

    BSL
  • 28
    Şubat Cuma 2020
    Palacio De Deportes Comunidad De Madrid beIN Sports

    Valencia BC

    Euroleague

    23:00

    @Palacio De Deportes Comunidad De Madrid

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 01
    Mart Pazar 2020
    TİVİBU Spor

    Afyon Belediye Spor Kulübü

    BSL

    17:30

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 04
    Mart Çarşamba 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    KK Crvena Zvezda

    Euroleague
  • 06
    Mart Cuma 2020
    Mytishchi Arena beIN Sports

    BC Khimki

    Euroleague

    20:00

    @Mytishchi Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 08
    Mart Pazar 2020
    TİVİBU Spor

    Beşiktaş Jimnastik Kulübü

    BSL

    15:15

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 13
    Mart Cuma 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Panathinaikos BC Superfoods

    Euroleague
  • 15
    Mart Pazar 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    15:15

    @

    TİVİBU Spor

    TOFAŞ Spor Kulübü

    BSL
  • 20
    Mart Cuma 2020
    Audi Dome beIN Sports

    FC Bayern München

    Euroleague

    22:30

    @Audi Dome

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 23
    Mart Pazartesi 2020
    TİVİBU Spor

    Darüşşafaka Spor Kulübü

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 24
    Mart Salı 2020
    Žalgiris Arena beIN Sports

    BC Žalgiris Kaunas

    Euroleague

    21:00

    @Žalgiris Arena

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 26
    Mart Perşembe 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    PBK CSKA Moskva

    Euroleague
  • 27
    Mart Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Pınar Karşıyaka Spor Kulübü

    BSL
  • 02
    Nisan Perşembe 2020
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague

    20:45

    @Ülker Spor ve Etkinlik Salonu

    beIN Sports

    Olympiacos BC

    Euroleague
  • 03
    Nisan Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    OGM Orman Spor Kulübü

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 10
    Nisan Cuma 2020
    Sinan Erdem Dom beIN Sports

    Anadolu Efes Spor Kulübü

    Euroleague

    20:30

    @Sinan Erdem Dom

    beIN Sports

    Fenerbahçe Beko

    Euroleague
  • 13
    Nisan Pazartesi 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    19:00

    @

    TİVİBU Spor

    Anadolu Efes Spor Kulübü

    BSL
  • 17
    Nisan Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Bandırma BİK

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • 24
    Nisan Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol

    BSL
  • 01
    Mayıs Cuma 2020
    TİVİBU Spor

    Bursaspor

    BSL

    03:00

    @

    TİVİBU Spor

    Fenerbahçe Beko

    BSL
  • Basketbol Süper Ligi
  • Takımlar
    Oy.
    Av.
    P
  • 1
    Anadolu Efes Spor Kulübü
    28
    390
    53
  • 2
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    28
    468
    52
  • 3
    TOFAŞ Spor Kulübü
    28
    75
    46
  • 4
    Galatasaray Spor Kulübü
    28
    130
    46
  • 5
    Gaziantep Basketbol AŞ
    28
    86
    45
  • 6
    Beşiktaş Jimnastik Kulübü
    28
    59
    44
  • 7
    Türk Telekom Basketbol Kulübü
    28
    20
    44
  • 8
    Banvit Spor Kulübü
    28
    34
    42
  • 9
    Bahçeşehir Koleji Spor Kulübü
    28
    29
    41
  • 10
    Darüşşafaka Spor Kulübü
    28
    128
    41
  • 11
    Pınar Karşıyaka Spor Kulübü
    28
    -62
    39
  • 12
    Arel Üniversitesi Büyükçekmece Basketbol
    28
    -280
    36
  • 13
    İstanbul Büyükşehir Belediye Spor Kulübü
    28
    -290
    34
  • 14
    Afyon Belediye Spor Kulübü
    28
    -168
    34
  • 15
    Sakarya Büyükşehir Belediyesi Spor Kulübü
    28
    -619
    33
  • Turkish Airlines EuroLeague
  • Takımlar
    Oy.
    Av.
    P
  • 1
    Fenerbahçe Spor Kulübü
    30
    257
    50
  • 2
    PBK CSKA Moskva
    30
    195
    48
  • 3
    Real Madrid Baloncesto
    30
    236
    44
  • 4
    Anadolu Efes Spor Kulübü
    30
    156
    40
  • 5
    FC Barcelona Lassa Bàsquet
    30
    79
    36
  • 6
    Panathinaikos BC Superfoods
    30
    33
    32
  • 7
    CD Saski Baskonia
    30
    67
    30
  • 8
    BC Žalgiris Kaunas
    30
    36
    30
  • 9
    Olympiacos BC
    30
    29
    30
  • 10
    Maccabi FOX Tel Aviv
    30
    30
    28
  • 11
    FC Bayern München
    30
    -52
    28
  • 12
    AX Armani Exchange Olimpia Milan
    30
    3
    28
  • 13
    BC Khimki
    30
    -110
    18
  • 14
    CB Herbalife Gran Canaria Claret
    30
    -301
    16
  • 15
    KK Budućnost VOLI
    30
    -320
    12
  • 16
    Darüşşafaka Spor Kulübü
    30
    -338
    10