Fenerbahçe - Avis Sponsorluğu

Dünyanın 180 ülkesinde araç kiralama çözümleri sunan lider global marka Avis ile Türkiye’nin en büyük ve köklü spor kulüplerinden Fenerbahçe, forma göğüs sponsorluğu anlaşması yaptı.

SAHADA BERABER YOLDA BERABER

Türkiye’nin en köklü ve büyük takımlarından biri olan ve milyonlarca taraftarının yanı sıra hem Türkiye’de, hem de dünyada futbolseverlerin yakından takip ettiği Fenerbahçe ile yapılan bu anlaşma Avis’in değerleri, vizyonu ve uzun vadeli planlarıyla çok uyumlu.


Bu işbirliği çerçevesinde Fenerbahçe Futbol Takımı ile birlikte yol arkadaşı olmaktan mutluluk duyuyoruz. İki önemli markanın bu yolculuğunun şerefine tüm Fenerbahçe taraftarlarına özel manuel dizel/benzinli Fiat Egea, Peugeot 301, Citroen C-Elysee, Renault Symbol, vb. 529 TL, otomatik dizel/benzinli Ford Puma, Citroen C3 Aircross, Fiat Egea Cross, Peugeot 2008 vb. 825 TL’ye kiralama imkanı sunuyoruz.


Avis olarak, spora destek vermekten ve “Sahada beraber, yolda beraber” diyerek şanlı Fenerbahçe’nin bizi göğsünde taşımasından gurur duyuyoruz.
Manuel dizel/benzinli Fiat Egea, Peugeot 301, Citroen C-Elysee, Renault Symbol, vb. 529 TL, otomatik dizel/benzinli Ford Puma, Citroen C3 Aircross, Fiat Egea Cross, Peugeot 2008 vb. 825 TL#avisturkiye
#sahadaberaberyoldaberaber