VOLEYBOL

Polen Ünver ve Dobriana Rabadzhieva’dan Dinamo Moskova maçı öncesi açıklamalar

19 Şubat 2019 Salı 17:27 Son Güncellenme Tarihi: 19 Şubat 2019 Salı 18:10

Fenerbahçe Opet Kadın Voleybol Takımımız, CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 5. haftasında Dinamo Moskova ile yarın oynayacağı maç öncesi Polen Ünver ile Dobriana Rabadzhieva, resmi sitemize açıklamalarda bulundu.

Maçın zorluğuna dikkat çeken ikili, Avrupa'nın güçlü ekiplerinden biri olan Dinamo Moskova karşısında taraftar desteğinin önemini vurguladı.

Polen, “Önemli bir maça çıkıyoruz. 4’te 4 yaptık. 5. maçımızda grubun en güçlü takımlarından biri ile karşılaşacağız. Zor bir maç olacak. Oradaki maçı da 3-1 kazanmıştık. İyi bir maç olacağını ve galibiyetle ayrılacağımızı düşünüyorum. Tüm taraftarlarımızı maça bekliyoruz.” dedi.

Dobriana ise, “CEV Şampiyonlar Ligi’ndeki tüm maçlar çok önemli. Dinamo Moskova Avrupa’daki en kuvvetli takımlardan bir tanesi. Gruptaki en zor maçımız olacağını düşünüyorum. İlk maçta ben burada yoktum ama maçı izlemiştim. Çok iyi savaşıp kazandığımızı düşünüyorum. Şimdi de ben buradayım. Aynı şekilde bu maçı kazanmak istiyoruz. Bunun için tabii ki tüm taraftarlarımızın maça gelerek bizi desteklemelerini istiyoruz.” şeklinde konuştu.

Hazırlıklar tamamlandı

Öte yandan Fenerbahçe Opet, Dinamo Moskova maçının hazırlıklarını karşılaşmanın oynanacağı Burhan Felek Voleybol Salonu’nda yaptığı antrenmanla tamamladı.

Başantrenörümüz Zoran Terzic yönetiminde gerçekleştirilen antrenman yaklaşık 1,5 saat sürdü. Isınma hareketleriyle başlayan antrenman, 3’erli gruplar halinde yapılan manşet maçıyla sürdü. Antrenman taktiksel çalışmalarla tamamlandı.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

Haberin diğer fotoğrafları

/

Basın Fotoğrafları