FUTBOL

ÇAYKUR RİZESPOR MAÇI FUTBOL AĞIRLAMA PAKETLERİ SATIŞTA

26 Şubat 2019 Salı 13:02

Fenerbahçemizin, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nin muhteşem atmosferinde oynayacağı maçları; özel konsept, sunumlar ve birbirinden farklı sürprizler eşliğinde izlemek için hazırlanan Futbol Ağırlama Paketleri, taraftarlarımızı eşsiz bir maç gününe davet ediyor.

Takımımızın, Çaykur Rizespor ile 2 Mart Cumartesi günü oynayacağı maç için paket satışı devam ediyor. Futbol Ağırlama Paketleri’nin, Premium, Platin, Gold olmak üzere 3 farklı seçeneği bulunuyor.

Önceki karşılaşmalarda Futbol Ağırlama Paketleri’nden satın alarak stadımıza gelen taraftarlarımız, maç öncesinde scoreboarddan paylaşılan fotoğrafları ile büyük bir heyecan yaşadı, lezzetli menüler eşliğinde ağırlandı, futbolcularımız ile fotoğraf çektirdi. Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile bir araya gelen konuklarımız, unutulmaz anılara sahip oldu.

Siz de birbirinden özel sürprizler yaşamak, Samandıra’da futbolcularımız ile bir araya gelme şansı yakalamak, teknik direktörümüz Ersun Yanal’dan size özel mesaj almak gibi özel deneyimler yaşamak istiyorsanız Fenerbahçemizin Çaykur Rizespor ile oynayacağı maçta, Futbol Ağırlama Paketleri için geç kalmadan yerinizi ayırtın!

Paket detaylarını incelemek ve satın almak için: https://www.fenerbahce.org/futbol-agirlama/

Telefon: 0(216) 542 16 81

E-posta: agirlama@fenerbahce.org