KULÜP

BİLGİLENDİRME

18 Aralık 2018 Salı 16:35 Son Güncellenme Tarihi: 18 Aralık 2018 Salı 16:37

Kulübümüz, dünyanın en büyük global oyun ve eğlence şirketlerinden biri olan Hasbro firması ile marka ortaklığı  yaparak bir ilke daha imza atıyor. Fenerbahçe logosu ile Transformers ve My Little Pony karakterlerini bir araya getirerek oluşturulan 7'den 70'e her yaş grubuna hitap edecek koleksiyonu  "Maceraya Takım Ruhuyla Ortak Ol’' sloganı ile Fenerium mağazalarında taraftarlarımızla buluşacak.

Yapılan anlaşma ile ilgili basın lansmanı, sporcu aileleri ve yöneticilerimizin katılımıyla 19 Aralık Çarşamba günü Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi 1907 Tribünü'nde saat 12.30'da gerçekleştirilecektir.

Hasbro hakkında:

Dünyanın en iyi oyun deneyimini yaşatma hedefiyle çalışan Hasbro, 1984 yılından beri Türkiye’de de faaliyet gösteren global bir oyun ve eğlence şirketidir. Oyun ve oyuncaktan televizyon programlarına, sinema filmleri ve dijital oyunlardan lisanslı ürünlere geniş bir yelpazede hizmet veren Hasbro; NERF, My Little Pony, Transformers, Play-Doh, Monopoly, Littlest Pet Shop Minişler gibi kendi ikonik markalarının yanı sıra yaptığı işbirlikleriyle Star Wars, Spider-Man ve Disney Prensesler gibi markaları da tüketicilerle buluşturmaktadır. Bünyesinde bulunan Hasbro Studios ve film şirketi Allspark Pictures ile markalarının hikâyelerini ekranlara da taşıyan Hasbro, kurumsal sosyal sorumluluk projeleri aracılığıyla çocuklar ve ailelerine daha iyi bir dünya sunmak için çalışmalarını sürdürmektedir. CR Magazine’in (Kurumsal Sorumluluk Dergisi) “2017 En İyi 100 Kurumsal Vatandaş” listesinde ilk sırada yer alan Hasbro, son yedi yıldır üst üste dünyanın en saygın araştırma merkezlerinden Ethisphere Enstitüsü’nün belirlediği “Dünyanın En Etik Şirketleri” listesine girmeyi başarmıştır.