KULÜP

Malatya’dan gelen öğrenciler unutulmaz bir gün geçirdi

Son Güncellenme Tarihi: 10 Kasım 2018 Cumartesi 23:28

Malatya Fenerbahçeliler Derneğimiz ve Malatya Büyükşehir Belediyesi tarafından ortaklaşa yürütülen proje kapsamında derneğimizin öncülüğünde köy okullarından gelen 44 öğrenci, Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turuna katıldı.

Fenerbahçe Efsanesi ile mutlu bir gün geçirmesi amaçlanan Malatya’dan gelen öğrenci grubu, özel rehberler eşliğinde gerçekleştirilen tur kapsamında; Soyunma Odaları, Yönetim ve Basın Locaları, Canlı Yayın Anlatım Odası, Yedek Kulübesi gibi en merak edilen alanları gezerek Fenerbahçe kültürünü yakından görüp tanıma fırsatını yakalayan misafirlerimiz bol bol fotoğraf çektirdi.

Ardından konuklar, Fenerbahçe Müzesi’ni gezdi; burada Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kazandığı 28 Türkiye şampiyonluğunun kupaları dahil çeşitli branşlarda alınmış ödülleri inceledi. Misafirler, müze rehberlerinden şanlı Fenerbahçe tarihiyle ilgili bilgiler de edindi.

Malatya Fenerbahçeliler Derneği Başkanı İbrahim Hakkı Ergün, Başkan Yardımcısı Muhammed Talha Koçer ve Malatya Büyükşehir Belediyesi’ni temsilen Malatya Kent Konseyi Genel Sekreteri Necati Çobanoğlu’nun eşlik ettiği konuklar, Profesyonel Futbol Takımımızın 11 Kasım’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde Aytemiz Alanyaspor ile oynayacağı karşılaşmayı da izleyecek.

Yaklaşık 1 saat süren Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu'nun sonunda konuklara özel hazırlanmış katılım sertifikaları da verildi.
 

Basın Fotoğrafları