DERNEKLERİMİZ

Akhisar Fenerbahçeliler Derneği 7. Olağan Genel Kurulu yapıldı

29 Ocak 2020 Çarşamba 11:06

Akhisar Fenerbahçeliler Derneği 7. Olağan Genel Kurulu 28 Ocak Salı günü yapıldı. Seçime tek liste katılan Mimar Aydın Coşkun, oy birliği ile Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Başkanlığına 5’inci kez seçilerek güven tazeledi. Genel Kurul üyelerinin oy birliği ile Divan Başkanlığına Mali Müşavir Erdem Dal, katip üyeliklere Kemal Çakan ve Faik Erten seçildi.

Dernek Başkanı Mimar Aydın Coşkun'un programı okumasıyla başlayan kongreye 65 üyeden 43 üye katıldı. Kongrenin açılış konuşmasını yapan Akhisar Fenerbahçeliler Derneği Başkanı Mimar Aydın Coşkun, “Akhisar Fenerbahçeliler derneğimizin olağan genel kuruluna hoş geldiniz. Geçen hafta Akhisar’ımız da başlayıp Elazığ-Malatya’da devam eden depremler hepimizi çok korkuttu ve üzdü. Deprem de hayatını kaybedenlere Allah’tan rahmet diliyorum. Sokakta kalan ve yaralı vatandaşlarımıza geçmiş olsun. Bir daha bu acıların yaşanmamasını umut ediyoruz. Bu arada 2 gün önce helikopter kazasında hayatını kaybeden NBA yıldızı Kobe Braynt ölümü hepimizi üzmüştür.  Akhisar Fenerbahçeliler Derneği olarak eski günlerdeki gibi şampiyonluğa susayan üyelerimizin destekleriyle beraber omuz omuza 29. şampiyonluğu göğüslemek niyetindeyiz" dedi ve geçen dönemde yapılanları sıraladı:

Fenerbahçe SK Manisa ve Akhisar’a geleceği her maçta takım ve maç kafilesini havalana – otelde ziyaret ettik. Fenerbahçe Tır'ını konuk edip ziyaret ettik. Her sene Fenerbahçe kulüpler toplantısında temsil ettik. Üyelerimizden 9 adet kongre ve 2 temsilci üye yaptık. Bir sene önce, tarihi Fenerbahçe kongresinde katılım sağlayarak Ali Koç başkanımızı seçtik. "

Saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasından sonra Fenerbahçeliler Derneği Yönetim Kurulu faaliyet raporunu Başkan Mimar Aydın Coşkun okudu. Gelir Gider hesaplarını ve Gündem gereği taslak bütçeyi Yönetim kurulu üyesi Volkan Ersoy okudu. Faaliyet ve Denetim raporları ayrı ayrı genel kurul üyeleri tarafından oy birliği ile ibra edildi.

Ardından Akhisar Fenerbahçeliler Derneği yeni Başkan ve Yönetim Kurulu üyelerinin seçimine geçildi. Tek liste ile seçime giren Mimar Aydın Coşkun ve yönetim kurulu üyeleri kongreye katılan tüm üyelerin oyunu alarak Akhisar Fenerbahçeliler Derneğinde 5. kez seçildi. 

Başkan: Aydın Coşkun

Yönetim Kurulu: Erdem Dal, Sertan Akşar, Volkan Ersoy, İsmail Sıdan, İlker Nalbantoğlu ve Durmuş Yalçın 

Denetim Kurulu: Önder Yavaş, Birol Coşkun, Burak Taşköprü

Haysiyet Divanı: Mehmet Dedeoğlu, Ali Sevgil, A.Kemal Yemişçi, Hikmet Çağan

Sosyal Faaliyetler:Tülin Coşkun, Tunay Arslan, İlhan Aysu, Ali Osman Garipcan, Haki Halis
 

Basın Fotoğrafları