ÇOCUK VE GENÇLİK KULÜBÜ

FBÇGK Yürütme Kurulu Üyeleri sezonun ilk toplantısını yaptı

13 Ekim 2018 Cumartesi 14:53 Son Güncellenme Tarihi: 17 Kasım 2018 Cumartesi 00:52

Atatürk ilke ve devrimlerine bağlı, insan haklarına saygılı, Fenerbahçe Spor Kulübü'ne aidiyeti tam, barış ve kardeşlik ruhu ile spor bilinci yüksek nesiller yetiştirmeyi hedefleyen Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü yeni sezonun ilk toplantısını gerçekleştirdi.

Buluşmada, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü’nün Yürütme Kurulu Üyeleri, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde bir araya geldi.

Ceren Palacı’nın başkanlığında yapılan ve yaklaşık iki saat süren toplantıda katılımcılar, Çocuk ve Gençlik Kulübü olarak bu sezon yapacakları etkinlik ve projeler hakkında görüş alışverişinde bulundu.

Çocuk ve gençlerin hayal güçlerini, sosyal duyarlılıklarını, iletişim becerilerini, sportif becerilerini Fenerbahçe'nin kanatları altında geliştirecek olan aynı zamanda güvenilir ortamlarda sosyalleşmelerini sağlamayı amaçlayan Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılığı ve etkinlikler hakkında bilgi almak için; 0216 542 16 93 veya 0216 542 16 71 numaralı telefonları arayarak iletişime geçebilirsiniz.

Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü sosyal medya adresleri: 
Facebook: @FenerbahceCocukGenclik
Twitter: @FBCocukGenclik
Instagram@FBCocukGenclik
İnternet Sitesi:www.fbcocukgenclik.org