ÜLKEMİZİN YANINDAYIZ!

30 Temmuz 2021 Cuma 18:20

Hayata geçirdiği sayısız sosyal sorumluluk projesiyle Türk sporunda öncü olma misyonuyla hareket eden ve bu anlamda bir görev üstlenen Kulübümüz, son günlerde Akdeniz ve Ege kıyıları başta olmak üzere ülke genelinde yaşanan orman yangınlarıyla ilgili harekete geçti.
 
Ülkemizin geleceğine nefes olması adına zarar gören ormanlarımızın tekrar ağaçlandırılması ve tabiatımızı korumak için önemli bir adım atan Kulübümüz ve bağlı iştiraklerimiz, resmi Twitter hesapları üzerinden başlattıkları kampanya kapsamında toplam 19.070 fidan dikileceğini duyurdu.
 
Kulübümüz, spor camiasının tüm paydaşlarıyla birlikte bu elim olay karşısında ‘tek ses’ olduğu şu günlerde fidan bağışı kampanyasıyla birlik olma noktasındaki duruşunu bir kez daha göstermiş oldu.
 
Bu bağlamda son günlerde ülkemizin çeşitli bölgelerinde çıkan yangınlar sonucunda vefat eden vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet, ailelerine ve milletimize başsağlığı dileriz. Yangınlardan etkilenen vatandaşlarımıza geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, yangınların bir an önce söndürülmesini temenni ederiz.