KULÜP

Fenerbahçe Televizyonu’nda unutulmaz gece

03 Mayıs 2019 Cuma 22:26 Son Güncellenme Tarihi: 06 Mayıs 2019 Pazartesi 10:08

4 Nisan’da başlayan ve bugüne kadar yaklaşık 500 bin kişinin katıldığı kampanya için İlker Ayrık’ın sunumuyla özel bir program gerçekleştirildi.

Kampanyaya desteği arttırmak ve Fenerbahçe aidiyetini bir kez daha vurgulamayı amaçlayarak Fenerbahçe’ye gönül vermiş birçok ünlü ismin katılımıyla ‘İlker Ayrık ile Fener Ol Özel’ programı Fenerbahçe Televizyonu’nda gerçekleşti.

Genel Sekreterimiz Sevil Zeynep Becan ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Acar Sertaç Komsuoğlu, Turhan Şahin ve İlker Dinçay da özel gecede FB TV’nin konukları oldu. Programda; Murat Dalkılıç, Murat Şeker, Tülin Şahin, Tim Seyfi, Ceyhun Fersoy, Begüm Öner Fersoy, Hakan Bilgin, Uraz Kaygılaroğlu, Ümit Kantarcılar, Melis Kaygılaroğlu ile eski futbolcularımız Tuncay Şanlı, Ali Güneş ve Mehmet Aurelio yer alırken; oldukça keyifli anlar yaşandı.

Başkanımız Ali Koç da bu özel programa telefon bağlantısı gerçekleştirerek şu ifadeleri kullandı:

“Hem sana hem konuklarına hem Sertaç Komsuoğlu’na, hem de oradaki bütün Fenerbahçe Televizyonu’na şahsım ve kulübüm adına çok teşekkür ederim. Yanınızda olmasam da takip ediyorum. Hem banka havaleleri hem de SMS olarak her anlamda destekler büyüyor. Her zaman herkesin çorbada tuzu olmasını söylüyordum. En küçük çocuğundan en yaşlısına; ünlüsünden iş insanına; sporcusundan sanatçısına herkesi sayıyordum, sevgili İlker sen de onlardan birisin. Sana hangi takımı tuttuğunu sorduklarında takım tutmadığını söylüyorsun. ‘Ben Fenerbahçeliyim’ diyorsun. Bu gece çok keyifli geçti. Bir kısmını seyredebildim bir kısmını arkadaşlar anlattı. Ama seni FBTV’de görmek çok güzel. Her akşam yatmadan Seksenler’e bakıyorum ve orada da görüyorum seni. Omuz omuza, herkesin çorbada tuzu olarak bu kitlesel harekette hep beraber başarılı olacağız. Belki de ülkemizin daha önce görmediği bir seviyede rakama ulaşacağız ve buna inanıyorum. Çünkü söz konusu Fenerbahçe olduğu zaman Fenerbahçeliler fedakarlık konusunda son derece cömertlerdir. Fedakarlık derken sadece maddi anlamda demiyorum hem maddi hem de manevi anlamda destek veriyorlar. Tarihin altın sayfaları bunun örnekleriyle doludur. Bugün 3 Mayıs ve bizim için çok önemli bir gün; hem doğum günümüz hem de Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk’ün kulübümüzü ziyaret ettiği özel gün. Bu günü de Dereağzı Tesislerimizde çok güzel ve duygusal bir şekilde büyük küçük, çoluk çocuk hep beraber kutladık. Fenerbahçe’nin bir kez daha bir spor kulübünden çok daha öteye olduğunu gördük. Her zaman söylüyorum ki ‘Söz konusu vatansa söz konusu Ulu Önder Atatürk ise Fenerbahçe’nin duruşu her zaman ortadadır ve nettir. Gurur duyuyoruz. Ata’mızın hangi takımı tuttuğu önemli değil; hangi takımın Ata’mızın yolundan gittiği önemlidir. Esas olan odur. Sana bir kez daha Fenerbahçe Spor Kulübü olarak hem taraftar olarak hem de senin bir hayranın olarak tekrar çok teşekkür ederim.”

Başkanımız Ali Koç’un ardından Başkan Yardımcımız Burhan Karaçam da telefon bağlantısı gerçekleştirerek “Fener Ol” kampanyası hakkında bilgi verdi.

“Fener Ol” kampanyasında hedeflenen noktalara yaklaşmak için dönüm noktalarından biri olması beklenen gece sürpriz içerikleriyle izleyicilere keyifli anlar yaşattı.

Fenerbahçe aidiyetinin ve sevgisinin bir kez daha gözler önüne sunulduğu programda Fenerbahçe sevdalıları canlı yayında yaptıkları desteklerle “Fener Ol” kampanyasının hedefine ulaşmasına katkıda bulundular.

Fotoğraflar: Atilla Sertbakan

Basın Fotoğrafları