FUTBOL

Kadın Futbol Takımımızın Teknik Direktörü Gökhan Bozkaya ve futbolcularımız, Stadımızda aldığımız Beşiktaş galibiyetinin ardından konuştu

20 Kasım 2023 Pazartesi 21:24

Fenerbahçe Petrol Ofisi Kadın Futbol Takımımızın, Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde konuk ettiği Beşiktaş JK United Payment Kadın Futbol Takımını 3-2 mağlup ettiği maçın ardından Teknik Direktörümüz Gökhan Bozkaya ve futbolcularımız açıklamalarda bulundu.

Teknik Direktörümüz Gökhan Bozkaya: Bu anı burada yaşamaktan dolayı çok mutluyuz

Çok mutluyuz. Bu anı burada yaşamaktan dolayı çok mutluyuz. Öncelikle Başkanımız Ali Y. Koç’a, Yönetim Kurulu Üyemiz Mustafa Kemal Danabaş’a, emeği geçenlere bize bu fırsatı yarattıkları için çok teşekkür ederim. Taraftarlarımız bizi bugün yalnız bırakmadılar, onlara da çok teşekkür ederim. Burada olmak, Fenerbahçe’yle beraber olmak oyuncularımızın, bizlerin, hepimizin hayaliydi. Çok mutluyuz. Biz çok çalışıyoruz, çok mücadele ediyoruz. Ben, kızlarıma güveniyorum. İnşallah sonu güzel olacak.

Yaşam Göksu: Stadımızdaki ilk maçta ilk golü atmak ve gerçek bir Fenerbahçeli olmak gurur verici

Çok mutluyum. Stadımızdaki ilk maçta ilk golü atmak ve gerçek bir Fenerbahçeli olmak gurur verici! Takım arkadaşlarımı mücadelelerinden dolayı tebrik ediyorum. Hak ettik. Herkese ve her şeye rağmen galip geldik.

Fatma Kara Şahinbaş: Bugün bir hayalimiz gerçekleşti

Bugün bir hayalimiz gerçekleşti. Her zaman bu sahada bir maça çıkmak istedik, bu da Beşiktaş maçına nasip oldu. Galibiyetle ayrıldık. Tüm takım arkadaşlarımı, teknik heyeti tebrik ederim.  Çok iyi mücadele ettik. Herkesin ayağına sağlık.

Yağmur Uraz: Bu takım ne kadar istekli olduğunu her maç gösteriyor

“Öncelikle şunu söylemek istiyorum; sezon başında transferimin gerçekleştiği iki günlük bir süreç var. O süreçte Başkanımız Ali Y. Koç ve Yöneticimiz Mustafa Kemal Danabaş’ın olayı hemen bitirmesinden dolayı ben buraya geldiğim için çok mutluyum. Çok teşekkür ederim. Burada çok güzel bir aile ortamı var. Bunu da sahaya yansıttığımızı düşünüyorum. Mabedimizde ilk defa maça çıktık. Geriye düşmemize rağmen bence çok güzel mücadele ettik. Bu takım ne kadar istekli olduğunu her maç gösteriyor. Buraya gelerek bizleri destekleyen taraftarlarımıza, ekranları başında bizleri izleyen herkese teşekkür ediyoruz. Çok güzel bir gün oldu.”