KULÜP

Fenerbahçe Futbol Spor Okulları Seçme Değerlendirmelerinde 2. etaba kalan isimler belirlendi

06 Ağustos 2019 Salı 15:54 Son Güncellenme Tarihi: 06 Ağustos 2019 Salı 15:58

Spor Okulları Koordinatörlüğümüzce 2018 – 2019 sezonu içerisinde organize edilen sömestre ve yaz kampı, 19-22 Temmuz tarihlerinde gerçekleştirilen futbol okulları seçmeleri ve 4 Ağustos tarihinde gerçekleştirilen Fenerbahçe Spor Okulları Türkiye Şampiyonasında scout ekibimiz tarafından gözlemlenerek 25 Ağustos’ta yapılacak olan ikinci etap değerlendirmesine katılmaya hak kazanan sporcularımızın bilgileri aşağıda yer almaktadır.

25 Ağustos tarihinde yapılacak olan ikinci etap değerlendirmesi için saat bilgisi ileri bir tarihte spor okullarımıza bildirilecektir.

Sömestre ve Yaz Kampı:

2005
·         TOLGAHAN ÇILDIR (MERSİN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2006
·         ÖZÜN ARDA SARITAŞ (SARIYER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF DEMİRDAĞ (ELAZIĞ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BERKAY ÖNCEL (AVCILAR FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2007
·         EŞREF YAVUZ BATTAL (BURSA MUDANYA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BORA ERSİN ÇETİN  (BURSA MUDANYA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         OKAY BORA ARSLAN (ZONGULDAK KDZ.EREĞLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ENES YILDIZ (BEYKOZ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         NECATİ GÜL (BEYKOZ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MEHMET EGE TUYJİ (DENİZLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YİĞİT SARI (ETİLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2008
·         AHMET EFE CAN (DEREAĞZI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YİĞİT CAN OKAT (ADANA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         UMUT ÖZDEMİR (MANİSA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ATAKAN ÖZENİR (HATAY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         NEZİR ÖZGÜN (SAKARYA HENDEK FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ENES CAN ARSLAN (SAKARYA HENDEK FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF BURAK ÇOBAN (SULTANGAZİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         SALİM GÖKTUĞ GÖLGÖR (ZONGULDAK KDZ. EREĞLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2009
·         ADA DİKMEN (ADANA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         FURKAN AHMUT (DENİZLİ PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HASAN MAN (DENİZLİ PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MERT HAMİT ŞANLIOĞLU (HATAY İSKENDERUN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ALİ YAĞIZ EFE (GEBZE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         KERİM ÇİDİK (ESENLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         SALİH DAĞAŞAN (ESENLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2010
·         DEVRİM EFE ALTINTAŞ (DENİZLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF EREN YILDIRIM (BEYKOZ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         AYAZ AKYAPI (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BARIŞ SINAR (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ÖMER FARUK CENGİZ (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2011
·         BARTU ÖZİNAN (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         TOPRAK KÖK (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HAMZA KAYMAK (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
19-22 Temmuz Spor Okulları Seçmeleri:
2006
·         GÖKAY COŞKUN (PENDİK FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         SAİD EMİN ÖZ (ÜMRANİYE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         GÜRKAN GİDİCİ (ARNAVUTKÖY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YALÇIN ÇAKIR (KAPAKLI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2007
·         ALİ EREN KÖSE (BAKIRKÖY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2008
·         OZAN KARAKAYA (ARNAVUTKÖY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MEHMET KAYA (KAPAKLI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BERKE KURU (EDREMİT FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MEHMET EFE ÇANAKÇI (BARTIN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         OZAN ARI (BARTIN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BERKİN KURULAN (BARTIN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2009
·         KEREM ŞENTÜRK (ŞİŞLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         DEMİR ARSLAN (GEBZE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ABDULLAH ENES OTHAN (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ARAS DEMİR DURMUŞ (MANİSA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2010
·         TUNA İLBEYLİ (MALTEPE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         FERHAT SALÇA (MANAVGAT FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MUHAMMET NUR ALAHMET (GAZİANTEP FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HAMZA ACIYAN (KONYAALTI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         TAHA YASİN DEMİR (ZONGULDAK KD.Z EREĞLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BATU UYGUN (ÇANAKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2011
·         ÖMER ÖZTÜRK (BEYLİKDÜZÜ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MUSTAFA EFE TURHAL (TUZLA-AYDINLI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MUHAMMET EMİRHAN MUSLU (ÇAYIROVA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         BARBAROS AYDIN (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         EFE BARAN AYDOĞAN (ANKARA MAMAK FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         SAMET KUŞ (ÇORLU FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ALİ TÜRKEL (KAPAKLI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
 
4 Ağustos Türkiye Şampiyonası:
2007
·         EŞREF YAVUZ BATTAL (MUDANYA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         EFE KILIÇ (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ENES YILDIZ (BEYKOZ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         NECATİ GÜL (BEYKOZ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         FURKAN TELEK (PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         AKİF YILDIRIM (BEYKOZ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         TALHA BAYRU (ÇANAKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YİĞİT MELER (PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         OKAY BORAN ARSLAN (ZONGULDAK KDZ. EREĞLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         DURAN EFE PEKTAŞ (ADANA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2008
·         ATAKAN ÖZENİR (HATAY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF BELKAY ARSLAN (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ERDEM AKYÜZ (ZONGULDAK KDZ. EREĞLİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         AMİL ATAKAN BAYSAL (ESENLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF CAN PEKTAŞ (ESENLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ÖMER FARUK AKBULUT (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         POYRAZ KAYRA SEVİM (KOCAELİ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2009
·         ÖMER KESKİN (DÜZCE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         UTKU DENİZ DÜZTAŞ (BARTIN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MERT HAMİT ŞAMLIOĞLU (HATAY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF KUBİLAY DÖNMEZ (ESKİŞEHİR FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         EFE BİRİNCİ (DÜZCE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MERT ORAMAN (DEREAĞZI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ABDULLAH OĞUZ OTHAN (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU))
·         ŞAFAK GÜL (MUDANYA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HASAN MAN (PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ALİ MERT TURGUT (PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         DENİZ ALTINBAŞ (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         EREN SAYAR (MUDANYA FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         EMİR URAL (ELAZIĞ FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HİKMET CAN ÇIKRIKÇI (EDREMİT FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         ADEM BAYAR (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         EFE ALİ IŞILAK (BAHÇELİEVLER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         FURKAN AKMUT (PAMUKKALE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
2010
·         İLVAN KAVAK (HATAY FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         MEHMET YAĞIZ OK (BARTIN FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         RAHMAN AYDIN ŞAHİN (DÜZCE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF BOMBAYCI (ESKİŞEHİR FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HAKAN ÖZEN (ESKİŞEHİR FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         HAMZA EFE YILANCI (DÜZCE FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         TARHAN SEVİŞ (DEREAĞZI FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)
·         YUSUF CANDAR (BURSA NİLÜFER FENERBAHÇE FUTBOL OKULU)