KOLEJ

Fenerbahçe Koleji’nde Topraksız Tarım konulu konferans gerçekleştirildi

20 Mayıs 2019 Pazartesi 12:15

Geleceğin meslekleri ve uygulamaları konusunda öğrencilere bilgi, yetenek ve uzmanlık kazandırmayı amaçlayan bir aktif, etkileşimli çalışma olan BİYU kapsamında gerçekleştirilen Topraksız Tarım projesinin konferansı Fenerbahçe Koleji’nde gerçekleştirildi.

Lise öğrencilerinin katıldığı BİYU Topraksız Tarım konferansı, okulun konferans salonunda Yönetim Kurulu Üyemiz Turhan Şahin’in açılış konuşmasıyla başladı. Turhan Şahin, yaptığı konuşmada projeyle ilgili detaylı bilgiler aktardı ve yapılacaklarla ilgili açıklamalarda bulundu.

Geleceğin meslekleri alanlarında faaliyet gösteren başarılı özel sektör firmalarının, alanlarındaki tecrübeleri ve imkanlarını proje katılımcılarına aktardıkları özel bir işbirliği projesi olan BİYU kapsamında gerçekleştirilen Topraksız Tarım projesiyle ilgili tüm detayların anlatıldığı konferansta öğrenciler bilgi sahibi oldu.

Topraksız Tarım projesinin uygulamasını Fenerbahçe Koleji lise öğrencileri önümüzdeki günlerde gerçekleştirilecek ve bu satıştan elde edilecek gelir, Fener Ol kampanyasına bağışlanacak.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

Haberin diğer fotoğrafları

/

Basın Fotoğrafları