BASKETBOL ALTYAPI

Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı'nın 2023-24 sezonu kombineleri satışa çıktı

31 Ağustos 2023 Perşembe 15:40

Türkiye Basketbol Ligi'nde mücadele eden Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı’nın 2023-24 sezonunda oynayacağı iç saha karşılaşmalarının kombinelerinin genel satışı 1 Eylül Cuma günü itibarıyla başladı.

Takımımızın yeni sezon biletleme partneri Mobilet olmuştur. Buna göre tüm kombine satış işlemlerinin yanı sıra günlük maç bileti satış operasyonları Mobilet üzerinden yürütülecektir.

2023-2024 Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı’nın sezonluk bilet satışları ile sezon içerisinde yapılacak günlük bilet satışları, Mobilet üzerinden elektronik bilet olarak yapılacaktır.

Kombine satış sürecinde taraftarlarımızın www.mobilet.com adresine ya da Mobilet uygulamasına girerek “Üye Ol” bölümünden hesap oluşturulması gerekmektedir.

Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı’nın 2023-24 sezonu kombine fiyatları aşağıdaki gibidir:

- Saha içi A sırası: 5.000 TL (Fenerbahçe Koleji Kart sahiplerine ve Fenerbahçe Beko kombine sahiplerine 4000 TL)

- Saha içi B sırası: 3500 TL (Fenerbahçe Koleji Kart sahiplerine ve Fenerbahçe Beko kombine sahiplerine 3000 TL)

- Tribün: 1500 TL (Fenerbahçe Koleji Kart sahiplerine ve Fenerbahçe Beko kombine sahiplerine 1250 TL)

2023 – 2024 sezonu kombine satışlarında uygulanacak taksit bilgileri aşağıdaki gibidir:

Mobilet.com, Mobilet Mobil Uygulama ve Ülker Spor ve Etkinlik Salonu kombine merkezinden taksitli kombine alımlarında Garanti Bankası, Ziraat Bankası, İş Bankası, Halkbank, Yapı Kredi Bankası ve QNB Finansbank platformlarına “3 taksit” için %6,73, “5 taksit” için %8,60 vade farkı uygulanacaktır.

ÖNEMLİ NOT: Fenerbahçe Koleji kart sahipleri, Fenerbahçe Koleji öğrencileri ve Fenerbahçe Koleji çalışanları ile bu kişilerin birinci derece yakınlarını kapsamaktadır. Fenerbahçe Koleji kart sahipleri bu kapsamdaki indirimden faydalanabilmek için kombine alım işlemlerini yalnızca Ülker Spor ve Etkinlik Salonu Mobilet bilet gişesinden yapabilecektir. Fenerbahçe Koleji kart sahiplerinin kombine alımları için Ülker Spor ve Etkinlik Salonu Mobilet bilet gişesinde Fenerbahçe Koleji kartlarını ibraz etmeleri gerekmektedir.

Kombine satış dönemiyle ilgili önemli notlar:

- 2023 - 2024 sezonu Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı kombine satışları sadece Mobilet üyeliği olan taraftarlara yapılacaktır.

- Kombine satın alan taraftarlar için ayrıca fiziksel bir kombine kart üretilmeyecek olup, kombine sahipleri koltuklarını www.mobilet.com ya da Mobilet mobil uygulama üyeliklerinde görüntüleyecek ve Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı’nın bu sezon iç sahada oynayacağı tüm karşılaşmalar için Mobilet hesaplarında oluşacak QR kodları ile müsabakalara cep telefonlarını kullanarak giriş yapabileceklerdir.

- Kombine satış işlemlerinde sorun yaşayan taraftarlarımız fenerbahcebeko@mobilet.com mail adresinden destek alabilirler.

- Kombine satış ofisi Pazar günleri kapalı olacaktır.

Kombine görüntüleme ve maçlara giriş:

2023 - 2024 sezonu Fenerbahçe Koleji Erkek Basketbol Takımı kombine sahipleri kombinelerini www.mobilet.com sitesi ve Mobilet mobil uygulaması üzerinden görüntüleyebilirler.