Kürek Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- KÜREK ŞUBESİ TEKNİK VE İDARİ KADRO
- KADIN TAKIM SPORCULARIMIZ
- ERKEK TAKIM SPORCULARIMIZ
- İLETİŞİM BİLGİLERİ
- TESİSLER
 

 

27.8.2017
Kürekçilerimizden 4 Türkiye Şampiyonluğu
Sakarya/ Sapanca’da yapılan Gençler Türkiye Şampiyonası Kürek Yarışları'nda mücadele eden eden Fenerbahçeli kürekçiler, 4 kategoride şampiyon oldular. Fenerbahçe Erkek Kürek Takımımız; gençler, yıldızlar ve küçükler kategorileri ile Deniz Küreği U19 branşında zirvenin sahibi oldu.

Gençler Türkiye Şampiyonası, 26-27 Ağustos tarihlerinde Sapanca'da yapıldı. İlk gün yarışlarında Yıldız Takımımız şampiyonluğa ulaşırken, ikinci gün yarışlarında da küçükler, gençler ve Deniz Küreği U19 branşında şampiyonluklar geldi. Büyükler kategorisinde de Fenerbahçe Kürek Şubemiz şampiyon olmuştu. 

Fenerbahçe Genç Erkek Kürek Takımımızın 560 puanla ilk sırada tamamladığı yarışları, Galatasaray 456 puanla ikinci, Adana Gençlik ve Spor 100 puanla üçüncü sırada noktaladı. Yıldız Takımımızın 560 puanla şampiyon olduğu kategoride Galatasaray 376 puanla ikinci, Sakarya Gençlik Merkezi ise 150 puanla üçüncü sırayı aldı. Küçük erkeklerde de kürekçilerimiz 240 puanla birinci olurken, Şişecam 180 puanla ikinci, Hereke Nuh Çimento Kürek 138 puanla üçüncü oldu. Deniz Küreği U19 erkekler kategorisinde de kürekçilerimiz, 200 puanla şampiyon olma başarısı gösterdiler. 
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar