TMAK Üyesi Gönül Çaylı ve FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan Atatürk Büstüne Çelenk Bıraktı

19 Mayıs 2017 Cuma

Yüksek Divan Kurulu ve Fenerbahçe Tarih Müze ve Arşiv Kurulu Üyesi Gönül Çaylı, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Başkanı Okan Yelkovan, Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Yürütme Kurulu Üyeleri ile birlikte, 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı dolayısıyla, Kadıköy Meydanı’ndaki Atatürk büstüne Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcıları adına çelenk koydu.

Törende Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü Yürütme Kurulu üyeleri saygı duruşunda bulunup İstiklal Marşı okudu. Yapılan törenin ardından kulüp başkanı Okan Yelkovan görüşlerini “Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü üyeleri olarak bizler, Atatürk İlke ve devrimleri doğrultusunda Fenerbahçe’nin kanatları altında başta çocuklar ve gençler olmak üzere toplumun tüm kesimleriyle yakın ilişkiler kurarak kulübümüzü geleceğe taşımayı hedefliyoruz” şeklinde dile getirdi.

Ayrıca Okan Yelkovan 28 Mayıs 2017 saat 14:00’da Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton Loca Katında gerçekleşecek başkanlık seçimine 13 yaş üstü tüm Fenerbahçe Çocuk ve Gençlik Kulübü katılımcılarını oy kullanmaya davet ettiğini belirtti.


Basın fotoğrafları

TMAK Üyesi Gönül Çaylı ve FBÇGK Başkanı Okan Yelkovan Atatürk Büstüne Çelenk Bıraktı