VOLEYBOL

Eda Erdem Dündar ve Ana Antonijevic’ten Chemik Police maçı öncesi açıklamalar

19 Aralık 2018 Çarşamba 00:22 Son Güncellenme Tarihi: 19 Aralık 2018 Çarşamba 00:28

Kadın Voleybol Takımımız Fenerbahçe OPET'in CEV Kadınlar Şampiyonlar Ligi E Grubu 2.haftasında Cemik Police ile bugün oynayacağı maç öncesi Kaptanımız Eda Erdem Dündar ve Ana Antonijevic, resmi sitemize açıklamalarda bulundu.

Kaptan Eda Erdem Dündar taraftarlar varken daha iyi voleybol oynadıklarını vurgularken, Antonijevic hedeflerinin grupta birinci olarak bir üst tura çıkmak olduğunu belirtti.

İnşallah sahadan güzel voleybolla, galibiyetle ayrılırız

Kaptanımız Eda Erdem Dündar Şampiyonlar Ligi’ne güzel bir başlangıç yaptıklarına değinirken, "Bu başlangıcı devam ettirmek istiyoruz. Chemik Police geçmiş yıllara göre daha yeni bir ekip, daha genç oyunculardan kurulu. Onlarda grupta ilk maçlarını kaybettiler. Güzel bir maç olacak diye ümit ediyorum. İnşallah sahadan güzel voleybolla, galibiyetle ayrılırız. Taraftarlarımızı her maça bekliyoruz. Bizi yalnız bırakmasınlar, bizi desteklesinler. Onlar varken biz daha iyi voleybol oynuyoruz." ifadelerini kullandı.

Hedefimiz grupta birinci olup bir üst tura çıkmak

Ana Antonijevic ise, "Dinamo Moskova maçını kazandığımız için daha büyük bir motivasyonla sahaya çıkacağız. Rakibimizi analiz ettik ve tanıyoruz. Bizim hedefimiz grupta birinci olup bir üst tura çıkmak. Bunun için de çalışmalarımıza ciddi şekilde devam ediyoruz." dedi.