VOLEYBOL

Fenerbahçe Opet Kadın ve Fenerbahçe Parolapara Erkek Voleybol Takımlarımız, 2023-2024 sezonuna hedeflerimiz yolunda sonsuz coşkuyla hazırlanıyor, taraftarlarımızla buluşmayı bekliyor!  

13 Ekim 2023 Cuma 12:30

Oynayacakları her maçta takımlarımızın yanında olmak, Çubuklu ruhuyla Çubuklumuzu desteklemek isteyen taraftarlarımız için Fenerbahçe Opet ve Fenerbahçe Parolopara Erkek Voleybol Takımlarımızın;

Vodafone Sultanlar ve Efeler Ligi, Play Off maçları, CEV CUP, CEV Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Kupası maçlarını kapsayan kombine biletler satışa çıktı.

Büyük taraftarımızın, Fenerbahçe adının olduğu her alanda şampiyonluk hedefleyen takımlarımızın yanında olacağına inanıyoruz!

Maç ayırt etmeksizin Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nu dolduracak, sporcularımızın yanında, armamızın izinde olacak taraftarlarımız, iki takımımızın maçlarını kapsayan kombinelerini biletinial.com web sitesi ve Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi Maraton girişinde bulunan Kombine Kart Merkezi'nden satın alabileceklerdir.

Bu sezon #ÇubukluRuhuyla Burhan Felek Vestel Voleybol Salonu’nda çubuklumuzla buluşuyor, Sarı Lacivertimizin yanında oluyoruz!

2023-2024 sezonunda tüm taraftarlarımız için satışa çıkan kombine biletlerimizin fiyatı 2500 TL’dir.