KULÜP

Fenerbahçe Eşya Piyangosu Nesine.com’da Başladı. Hem hediyeler kazanma şansı yakalayın hem de Kulübümüze destek olun!

24 Aralık 2020 Perşembe 17:00

Sadece Futbol A Takımımızın Resmi Sponsoru Nesine.com’dan 5 TL karşılığında alınabilen eşya piyango biletleriyle; büyük hediyeler 1 Porsche Macan’dan 4 Ford Kuga’ya, 50 adet iPhone 12'den 10 adet Samsung Smart TV’ye, 10 Playstation’dan 10 adet Apple Watch akıllı saate ve daha birçok hediyeye varan eşyalardan birini kazanma fırsatı başladı.
 
Futbol A Takımımızın Resmi Sponsoru Nesine.com’un aracılığında satışlara başlanan, Fenerbahçemize ciddi gelir modeli yaratılan Eşya Piyango kampanyasıyla hem Kulübümüz kazanacak hem de biletlere isabet edecek birbirinden çeşitli hediyelerle kampanyaya destek veren taraftarlarımız kazanacak.
 
Nesine.com’dan alınacak 5 TL'lik bilet ile araba, telefon, playstation, televizyon gibi onlarca değerli hediyeye de sahip olunabilecek. Hediyelerin yanında futbolcularımızla değerli vakit geçirme fırsatları da beraberinde olacak.
 
Satılan biletlerden elde edilecek gelir üzerinden (ikramiye ve masraflar giderleri düştükten sonra kalan) tüm meblağ Kulübümüze ait olacak.
 
Fenerbahçe taraftarı ne kadar bilet alırsa Fenerbahçe Spor Kulübü o kadar fazla gelir elde edecek.
 
HEMEN BİLET AL