KULÜP

AFYON MOTOFEST’TE FENER OL

07 Eylül 2019 Cumartesi 10:42

Dünya Motokros Şampiyonası (MXGP) ile Spor ve Motosiklet Festivali Afyonkarahisar’da düzenleniyor.  6-8 Eylül tarihleri arasında yapılmakta olan organizasyonda Fener Ol ekibimiz stant açtı. Standımızı Afyonkarahisar Belediye Başkanı Mehmet Zeybek de ziyaret etti. 

Ayrıca bugün Fener Ol Gönüllülerinin katılımı ile gerçekleştirilen organizasyonda WinWin kampanyası dahilinde şampiyonaya hediye bilet kazananlarının ödül töreni yapıldı.

Kampanya Koordinasyon Sorumlumuz Esra Yüce burada yaptığı açıklamada, “Winwin kampanyası kısa dönem süren ve Acun Ilıcalı tarafından kampanyaya destek vermek amaçlı yapılan ve büyük katkı sağlayan önemli bir kampanya idi.  Bugün de WinWin ödüllerimizden bir tanesi olan Dünya Motokros Şampiyonası biletleri talihleri ile buluşup ödül törenimizi yaptık.  Destek ve katkılarından dolayı federasyona çok teşekkür ediyoruz. 
Ayrıca bugün burada Fener Ol kampanya standımız bulunuyor. Bugün Motofest gibi büyük ve önemli etkinliklerin destekleriyle da daha fazla kitlere, taraftarımıza ulaşacağız.

Gönüllülerimiz ile taraftarlarımıza sizin desteğinizle sesleniyoruz ve bugün buradan FenerOl’maya devam diyoruz. 

Taraftardan istediğimiz en büyük destek 1 kerelik destek değil sürekli destek. Bunun için fenerbahce.org/fenerol web sitesine giderek kredi kartı ile her ay düzenli destek vermek yeterli.  

Motofest gibi sesimizi büyük kitlelere duyurabildiğimiz bu organizasyonda bulunmak ve sizlerden destek almak bizleri çok mutlu etti, tekrar teşekkür ediyoruz” dedi. 
 

Basın Fotoğrafları