Sivasspor

MAÇ KADROSU

Yeni Sivas 4 Eylül Stadyumu
beIN Sports
KADROYU İNCELE
Fenerbahçe
KULÜP

“BÜTÜN ÜMİDİMİZ GENÇLİKTEDİR” ULUSLARARASI GENÇLİK GÜNÜ KUTLU OLSUN 

12 Ağustos 2019 Pazartesi 10:00

Fenerbahçe Spor Kulübü olarak odağımızdaki en önemli noktalardan biri olan gençlerin, ülkemizin geleceğinin temel taşı oldukları kadar bugünümüz için de çok kıymetli olduklarına inanıyoruz. 
 
Bu noktada eğitim, gelişim, spor, kültür sanat gibi toplumumuzun yarınlarını belirleyecek konularda, bugünün çocuklarından başlayarak önemli adımlar atılması gerektiğini; yeni nesillere yapılacak her yatırımın, ülkemizin geleceğine yapıldığını unutmamalıyız. 
 
Fenerbahçe olarak tarihten bugüne sorumluluk verilen, fırsat tanınan her konuda, Türk gençliğinin olağanüstü şeyler başardığını biliyor; ülkemizin geleceği adına umudumuzu her zaman taze ve güçlü tutuyoruz.
 
12 Ağustos Uluslararası Gençlik Günü’nü kutluyor; “Bütün ümidim gençliktedir” diyerek gençlere yüklediği sorumluluğu kelimelere döken Atamız, Ulu Önderimiz Mustafa Kemal Atatürk’ün sözünü, milletimize bir kez daha hatırlatmak istiyoruz; 
 
“Gençliği yetiştiriniz. Onlara ilim ve irfanın müspet fikirlerini veriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.” 
 
FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ