KULÜP

WinWin talihlileri stadımızda maç yaptı

05 Ekim 2019 Cumartesi 13:17 Son Güncellenme Tarihi: 05 Ekim 2019 Cumartesi 13:41

Fenerbahçe WinWin projesine katılım sağlayarak Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde maç yapma şansı kazanan talihli taraftarlarımız bugün mabette sahaya çıktı.
 
Fener Ol kampanyası dahilinde hayata geçirilen organizasyonda keyifli bir futbol maçı yapıldı. Yönetim Kurulu Üyelerimiz Simla Türker Bayazıt, Burak Çağlan Kızılhan ve Selahattin Baki de organizasyonu yerinde takip etti.
 
Fenerbahçemizin mali bağımsızlığına kavuşması için atılan en önemli adımlardan biri olan ve Nisan ayında başlayarak Fenerbahçeli taraftarların desteği ile her gün daha da büyüyen Fener Ol kampanyası dahilinde hayata geçirilen WinWin projesine katılım sağlayanlar arasından noter huzurunda yapılan çekilişle belirlenen binlerce kişi, birbirinden özel hediyelerle buluşmaya devam ediyor.
 
Bugün düzenlenen etkinlikte ise talihli taraftarlarımız Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi’nde maç yaptı.
 
Organizasyonda geçen sene gerçekleştirilen Fener Ol Futbol Turnuvası şampiyonu ile WinWin talihlileri karşılaştı. İki takım oyuncuları da sahaya, ‘Geleceğimiz için Fener Ol’ yazılı pankartla çıktı. 20’şer dakikadan iki devre halinde oynanan karşılaşmanın normal süresi 5-5 eşitlikle tamamlandı. Müsabakayı, penaltı atışları sonucunda Fener Ol Futbol Turnuvası şampiyonu kazandı.
 
Oldukça keyifli geçen karşılaşma birbirinden renkli görüntülere de sahne oldu. Talihliler statta maç heyecanı yaşarken, aileleri ise tribünden onları destekledi.
 
Maç sonrası yöneticilerimiz, WinWin talihlilerine ve kazanan takımın kaptanına günün anısına üzerinde Fener Ol kampanyası ve WinWin projesinin logolarının yer aldığı kupalar takdim etti.
 
Karşılaşmanın ardından iki takım oyuncuları, yöneticilerimiz ile birlikte objektiflere poz verdi. Kulüp yemekhanesinde yenen yemeğin ardından organizasyon sona erdi.
 
Yönetim locasından maç izleme ve maç önü seremonisine çıkma talihlileri de ödüllerine kavuştu
 
Öte yandan Futbol A Takımı ile maç önü seremonisine çıkma ve yönetim locasından maç izleme talihlileri de ödüllerine kavuştu.

Talihlilerinden Ege Ulaş, Fenerbahçemizin Antalyaspor’la dün oynadığı maç öncesi Futbol A Takımımızla seremoniye çıkarken; Mustafa Karaman karşılaşmayı yönetim locasında izledi.

Fotoğraflar: Burak Saltık, Ahmet Hopyar

Basın Fotoğrafları