KULÜP

FBTV’nin eski Genel Müdürü İhsan Topaloğlu için veda yemeği düzenlendi

01 Kasım 2018 Perşembe 10:58 Son Güncellenme Tarihi: 17 Kasım 2018 Cumartesi 01:18

14 yıl boyunca Fenerbahçe Televizyonu genel müdürlüğü görevini yürütmesinin ardından geçtiğimiz eylül ayının sonunda Fenerbahçe Spor Kulübü'nün anlaşarak yollarını ayırdığı İhsan Topaloğlu için düzenlenen veda yemeğine, Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Yönetim Kurulu Üyeleri ile Fenerbahçe medya ve iletişim departmanı çalışanları katıldı.

Faruk Ilgaz Tesisleri'nde gerçekleştirilen organizasyonda bir konuşma yapan Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu, Fenerbahçe Televizyonu'nun alanında en başarılı kanal olduğunu belirterek, İhsan Topaloğlu'na verdiği emekler için teşekkür etti.

Gece İhsan Topaloğlu ile mesai harcayan çalışanların konuşmalarıyla devam etti.

Daha sonra kürsüye gelen Yönetim Kurulu Üyemiz Turhan Şahin, atlet olduğu dönemde İhsan Topaloğlu'nun muhabirlik yaptığını söylerken, kaderin kendilerini Fenerbahçe'de yeniden buluşturduğunu ifade etti.

İhsan Topaloğlu'nu uzun yıllardır tanıdığını belirten Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ise böyle değerli bir isme veda yemeği organize edilmesinin önemini vurgulayarak, Başkan Ali Koç ve Yönetim Kurulu Üyemiz Sertaç Komsuoğlu'na teşekkür etti.

Başkanımız Ali Koç da Türkiye'nin ilk kulüp televizyonunu bugünlere getirdiği için İhsan Topaloğlu'na teşekkürlerini iletti.

Son sözü alan Fenerbahçe Televizyonu eski genel müdürü İhsan Topaloğlu yaptığı konuşmada bunun bir veda değil ayrılık olduğunun altını çizerek, "Bundan sonraki yaşantımda kulüp dışında da Fenerbahçe'ye destek olacağım" dedi. Geride bıraktığı ekibin alanında en deneyimli ekip olduğunu kaydeden Topaloğlu, gece için Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük, Yönetim Kurulu Üyelerimiz ile çalışma arkadaşlarına teşekkürlerini sundu.

Konuşmaların ardından Başkanımız Ali Koç, 14 yıllık hizmet süresindeki emekleri için İhsan Topaloğlu'na teşekkür plaketi verdi.

Topaloğlu'na ayrıca Başkanımız Ali Koç, Yüksek Divan Kurulu Başkanımız Vefa Küçük ve Yönetim Kurulu Üyelerimizin imzaladığı arkasında FBTV yazan 14 numaralı Fenerbahçe forması hediye edildi.

Gecenin sonunda İhsan Topaloğlu, çalışanlarla tek tek tokalaşarak fotoğraf çektirdi.

Haberin diğer fotoğrafları

/

Basın Fotoğrafları