KULÜP

TEGV’li çocuklar stadyum turumuzla misafirimiz oldu

20 Ekim 2018 Cumartesi 15:49

Türkiye Eğitim Gönüllüleri Vakfı’ndan (TEGV) oluşan bir grup, Kulübümüzün misafiri olarak Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turuna katıldı.

Fenerbahçe Efsanesi ile mutlu bir gün geçirmesi amaçlanan TEGV'li çocuklar ve gönüllüler, özel rehberler eşliğinde gerçekleştirilen tur kapsamında; Soyunma Odaları, Yönetim ve Basın Locaları, Canlı Yayın Anlatım Odası, Yedek Kulübesi gibi en merak edilen alanları gezerek Fenerbahçe kültürünü yakından görüp tanıma fırsatını yakalayan misafirlerimiz bol bol fotoğraf çektirdi.

Ardından konuklar, Fenerbahçe Müzesi’ni gezdi; burada Fenerbahçe Futbol Takımı'nın kazandığı 28 Türkiye şampiyonluğunun kupaları dahil çeşitli branşlarda alınmış ödülleri inceledi. Kulübümüzün Kurtuluş Savaşı'na destek için silah kaçırma faaliyetlerini anlatan canlandırmaları da ilgiyle takip eden TEGV’li öğrenciler ve gönüllüler, müze rehberlerinden şanlı Fenerbahçe tarihiyle ilgili bilgiler de edindi.

Yaklaşık 1 saat süren Fenerbahçe Efsanesi Stadyum ve Müze Turu'nun sonunda konuklara özel hazırlanmış katılım sertifikaları da verildi.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

Haberin diğer fotoğrafları

/

Basın Fotoğrafları