FUTBOL

Hasan Ali: Kazanamayınca golümün bir anlamı yok

07 Nisan 2019 Pazar 18:32 Son Güncellenme Tarihi: 08 Nisan 2019 Pazartesi 14:09

MKE Ankaragücü karşısında takımımızın tek golünü atan Hasan Ali Kaldırım, maçın ardından yayıncı kuruluşa açıklamalarda bulundu.

Sezon genelinde olduğu gibi bu maçta da yakaladıkları fırsatları değerlendirmediklerini belirten milli oyuncu,  “3 puanı alamadık, niye alamadık, ortada. Girdiğimiz gol pozisyonu sayısı fazla ve netti ama sezonun genelinde olduğu gibi kaçırdık. Rakibin hızlı ataklardan tehlike yaratacaklarını biliyorduk. Orta sahada kaybettiğimiz bir top sonrası kalemizde golü gördük. Tek hatamız sonucu golü yedik, bunları konuşmuştuk. İyi oyunlarımızdan birini oynadık. Üzgünüz 3 puanı kaçırdık. Bu maçı geride bırakarak Galatasaray'a hazırlanacağız. Haftaya çok önemli maç oynayacağız” dedi.
 
Bireysel performansı ile ilgili de Hasan Ali, “Kendim hakkımda ne desem bilmiyorum, takım kazansa belki daha çok göze batardım. Ancak takım kazanamayınca benim golümün bir anlamı yok. Çok çalışıyorum, kendime iyi bakıyorum. 29 yaşındayım ama kendimi 22-23 yaşında gibi hissediyorum. Bu da sahaya yansıyor.” ifadelerini kullandı.