FUTBOL

Kulübümüzden Zenit yönetimine yemek

12 Şubat 2019 Salı 15:50 Son Güncellenme Tarihi: 12 Şubat 2019 Salı 15:51

Fenerbahçemiz ile Zenit arasında Ülker Stadyumu Şükrü Saraçoğlu Spor Kompleksi’nde oynanacak UEFA Avrupa Ligi son 32 turu öncesi yöneticilerimiz, Zenit takımının yöneticileri ve UEFA delegesiyle yemekte bir araya geldi.

Kulübümüz tarafından Faruk Ilgaz Tesisleri’nde organize edilen yemekte Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki, Sportif Direktörümüz Damien Comolli, Dış İlişkiler Müdürümüz Turgut Acar ve Dış İlişkiler Sorumlumuz Ece Uysaler ile Zenit Sportif Direktörü Javier Ribalta, Sportif Direktör Yardımcısı Elizabetta Bartoszcze, Emniyet ve Güvenlik Direktörü Yury Fedotov ve UEFA Delegesi Christian Kofoed katıldı.

Yemeğin ardından Zenit Sportif Direktör Yardımcısı Elizabetta Bartoszcze ile UEFA Delegesi Christian Kofoed, Kulübümüzün anı defterine yazı yazdı.

Sıcak ve samimi bir ortamda yenilen yemeğin ardından Yönetim Kurulu Üyemiz Selahattin Baki ile Zenit Sportif Direktörü Javier Ribalta ve Sportif Direktör Yardımcısı Elizabetta Bartoszcze birbirlerine başarı diledi ve karşılıklı hediyeler sunuldu.

Fotoğraflar: Ahmet Hopyar

Haberin diğer fotoğrafları

/

Basın Fotoğrafları