FUTBOL

BEŞİKTAŞ MAÇI İLE İLGİLİ TARAFTARLARIMIZA DUYURU

22 Şubat 2019 Cuma 13:40 Son Güncellenme Tarihi: 22 Şubat 2019 Cuma 13:40

Profesyonel Futbol Takımımızın, Spor Toto Süper Lig Lefter Küçükandonyadis Sezonu 23. haftasında 25 Şubat Pazartesi günü Vodafone Park Stadyumu’nda Beşiktaş ile oynanacağı ve saat 21.00’de başlayacak karşılaşmaya dair İl Spor Güvenlik Kurulu Toplantısı'nda alınan kararlara göre:

- Müsabaka nedeniyle gerekli tedbirler 16.00'dan itibaren alınacaktır.

- Müsabakada 1800 özel güvenlik görevlisi (1200 Özel Güvenlik + 600 Ücretli Polis Memuru) ile 1900 Çevik Kuvvet + 1100 Kadro Personeli olmak üzere 4200 güvenlik görevlisi görev yapacaktır.

- Taraftarlarımıza 2024 adet bilet satışı yapılacaktır. Misafir seyirci bilet satışları kulübümüz tarafından organize edilecektir.

- Müsabaka günü taraftarlarımıza, Vodafone Park Stadyumu’nda tek geçişlik pass kart satışı kesinlikle yapılmayacaktır. Daimi ve tek geçişlik kartlar taraftarlarımızın yanında olacaktır.

- Taraftarımıza satışı yapılan biletlerin başka bir passolig kartına transferi engellenecektir.

- Bilet satışı yapılan taraftarlarımız, saat 16.00'da Ülker Stadyumu Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi'nde Recep Peker Caddesi Protokol Girişi önünde hazır olacak, bilet kontrolleri ve üst aramaları yapıldıktan sonra Fenerbahçe Spor Kulübü tarafından organize edilen otobüslerle toplu olarak en geç saat 17.00'de hareket ederek Vodafone Park Stadyumu'na intikalleri sağlanacaktır.

- Taraftarlarımızı götürecek otobüslere verilebilecek zararı engellemek ve zarar durumunda şahıs tespitinin yapılabilmesi amacıyla otobüslere alınan taraftarların kimlik bilgileri E-Kent firması tarafından (Emniyet birimlerinin talebi çerçevesinde sadece Emniyet birimlerine verilmek üzere) muhafaza edilecektir.

- Saat 13.00 itibarıyla Recep Peker Caddesi, Kızıltoprak ışıklar mevkiinden Yoğurtçu Parkı'na kadar araç trafiğine kapatılacak ve güvenlik noktaları kurulacaktır.