FUTBOL

Antrenmandan notlar

15 Kasım 2019 Cuma 13:59

Süper Lig Cemil Usta Sezonu’nun 12. haftasında 24 Kasım Pazar günü saat 19.00’da deplasmanda BTC Türk Yeni Malatyaspor ile karşılaşacak olan Futbol A Takımımız, bu maçın hazırlıklarını sabah saatlerinde Can Bartu Tesislerimizde yaptığı antrenmanla sürdürdü.
 
Teknik Direktörümüz Ersun Yanal yönetiminde Milli takımlarında yer alan oyuncularımızdan yoksun gerçekleştirilen antrenman saat 11.00’da koşu, ısınma ve koordinasyon çalışmasıyla başladı. İki gruba ayrılan futbolcularımız 5’e 2 top kapma ve pas çalışmasıyla idmanı sürdürdü. Antrenman, 3’erli takımlar halinde yapılan çift kale maçla sona erdi.
 
Sosyal medya üzerinden yapılan çekilişle Futbol A Takımımızın idmanını izleme şansı elde eden Fenerbahçe Taraftar Kart sahibi 30 talihli,  Can Bartu gerçekleştirilen antrenmanın bir bölümünü takip etti. Sportif Direktörümüz Damien Comolli de talihlilerde hatıra fotoğrafı çektirdi.
 
Futbol A Takımımız, BTC Türk Yeni Malatyaspor maçı hazırlıklarına 16 Kasım Cumartesi günü yapacağı çalışmayla devam edecek.

Fotoğraflar: Semih Bahadır

Basın Fotoğrafları