ALTYAPI

Genç takımlarımız Kuşadası’nda turnuvalara katıldı

21 Ekim 2019 Pazartesi 16:52

U9 ve U10 takımlarımız 18-20 Ekim tarihleri arasında İzmir’de Kuşadası Cup’a katıldı. Genç takımlarımız her iki yaş grubunda turnuvayı 4’üncü olarak bitirdi. U12 ve U13 takımlarımız ise yine İzmir/ Kuşadası’nda 19-21 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilen International Ephesia Cup’a katıldı. U12 takımımız turnuvayı sıralamada 5’inci olarak bitirirken, U13 takımımız ise sıralamada 9’uncu olarak yer buldu.
 
U9 turnuvasına katılan takımlar şu şekilde;
Altınordu, Ankaragücü, Göztepe, Beykoz Kartalları, AVR Atletik, Akhisar Yıldırım, Güvercinada, Manavkuyu 1925, Manisa Şehitler
 
U10 turnuvasına katılan takımlar şu şekilde;
Ankaragücü, Altınordu, Turgutluspor, AVR Atletik, Star Spor, Manisa Şehitler, Davutlar Spor, Denizlispor, Göztepe, Beykoz Kartalları, Murat Germen, Manavkuyu 1925, Antalyaspor, Akhisar Yıldırım Spor, Afka Afyon, Güvercinada, Mustafa Gönden Akademi
 
 
U9 ve U10 takımlarımızın Kuşadası Cup’da almış olduğu sonuçlar şu şekilde;
U9 Fenerbahçe 1-4 Altınordu
U9 Fenerbahçe 2-1 Manavkuyu 1925
U9 Fenerbahçe 2-1 Akhisar Yildirim
U9 Fenerbahçe 0-0 Beykoz Kartalları
U9 Fenerbahçe 2-1 Ankaragücü
U9 Fenerbahçe 0-4 Altınordu
U9 Fenerbahçe 1-2 Bornova AVR
U9 Fenerbahçe takımımız turnuvayı 4’üncü olarak bitirdi.
***
U10 Fenerbahçe 4-0 Star Spor
U10 Fenerbahçe 4-1 Turgutluspor
U10 Fenerbahçe 3-2 Bornova AVR 
U10 Fenerbahçe 3-2 Ankaragücü
U10 Fenerbahçe 1-2 Altınordu
U10 Fenerbahçe 1-1 Antalya (Penaltılar: 3 - 5)
U10 Fenerbahçe takımımız turnuvayı 4’üncü olarak bitirdi.
 
U12 turnuvasına katılan takımlar şu şekilde; 
Beşiktaş, Denizli Çalıkspor, Buca Belediyespor, İnegöl Genç Yıldızlar, Denizlispor Siyah, Altay, Yavuz Selimspor, Küçükçekmece Spor, Bursaspor, Karamürsel İD. YUR., İlkadım, Aydın Yıldızspor, Başakşehir, Esk. Anadolu Üni., Murat Germen, Bandırmagücü, Konyaspor, Balıkesirspor, İst. Yıldızspor, Esk. Kırka Boraks Spor, Zonguldak Kömürspor, Üçyol Gençlik, Denizli Serinhisar, Denizlispor Yeşil, Altınordu, Esk. Ömürboyu, Kütahya Yeşilay, Çaykur Rizespor, Erokspor, İzmirgücü, Arifiye Atılgan Spor.
 
U13 turnuvasına katılan takımlar şu şekilde;
Denizlispor Yeşil, Beşiktaş, İzmir DSİ, Kastamonu Yıldızları, Bursaspor, Boğaziçi 1907, Uşak Renotek, Zonguldak Kömürspor, Derik 47, Altay, Çağdaş 48, Altınordu, Konyaspor, Manisa Şehitler, Bandırmagücü, Denizlispor Siyah, Balıkesirspor, Arena, Yalova İD. YUR., Sakaryaspor, Göztepe, Murat German, Haliç Su Sporları.
 
 
U12 ve U13 takımlarımızın International Ephesia’da almış olduğu sonuçlar şu şekilde;
U12 Fenerbahçe 7-0 Denizli Serinhisarspor
U12 Fenerbahçe 0-0 Üçyol Gençlik
U12 Fenerbahçe 2-1 Zonguldak Kömürspor
U12 Fenerbahçe 1 -0 Çaykur Rize
U12 Fenerbahçe 0-2 Altay
U12 Fenerbahçe 2-0 Eskişehir Ömürboyu
U12 Fenerbahçe 2-1 Altınordu
U12 Fenerbahçe takımımız turnuvayı sıralamada 5’inci olarak bitirdi.
***
U13 Fenerbahçe 2-0 Çağdaş SK 48
U13 Fenerbahçe 0-0 Derik 47
U13 Fenerbahçe 0-1 Altay
U13 Fenerbahçe 1-0 Boğaziçi 1907
U13 Fenerbahçe 1-0 Renotek Uşak
U13 Fenerbahçe 1-1 İzmir DSİ (Penaltılar: 2-3)
U13 Fenerbahçe takımımız turnuvayı sıralamada 9’uncu olarak bitirdi.
 

Basın Fotoğrafları