FUTBOL

Koray'ımızı Unutmadık!

08 Kasım 2018 Perşembe 22:46 Son Güncellenme Tarihi: 14 Kasım 2018 Çarşamba 18:17

Galatasaray ile oynadığımız derbi maçında tribündeyken geçirdiği kalp krizi sonucu hayatını kaybeden ve tüm camiamızı yasa boğan taraftarımız Koray Şener, Anderlecht maçı öncesi taraftarlar tarafından pankartlar, tezahüratlar ve düzenlenen koreografiyle anıldı. Ayrıca futbolcularımız maçın ardından Koray Şener için yapılan tişörtü giydi ve Koray Şener’in kombinesinin olduğu tribünleri selamladı.

Fenerbahçemiz, UEFA Avrupa Ligi D Grubu 4. hafta maçında Belçika’nın Anderlecht takımını konuk etti. Taraftarlarımız Koray Şener için siyah giyindi. Okul açık tribününde bulunan taraftarlar, Koray Şener'in fotoğrafının yer aldığı ve melek tasviri yapılan koreografide, ''Biz seninle öldük sen bizimle yaşayacaksın'' yazılı pankart açtı.

Maraton tribününde ise ''Sonsuza dek bizimlesin cennette yalnız değilsin'' pankartı ile Koray Şener'in fotoğrafı yer aldı.

Maçın ardından Koray Şener’in kombinesinin olduğu tribünlere giden Futbol Takımımız, Koray Şener'in ağabeyleri Eray ve Güray ile taraftarlarımızı selamladı. Ayrıca taraftarlarımız ve futbolcularımız tarafından anılan Koray Şener’in kombinesinin bulunduğu koltuk değiştirildi. Sarı lacivertli renklerle hazırlanan koltukta Koray Şener’in fotoğrafı yer aldı.