FUTBOL

Harun Tekin: "Grupta avantaj yakalamak istiyoruz"

07 Kasım 2018 Çarşamba 15:31 Son Güncellenme Tarihi: 14 Kasım 2018 Çarşamba 19:25

Fenerbahçe Televizyonu’nda canlı yayınlanan 14/16 programına telefonla bağlanan Profesyonel Futbol Takımımızın kalecisi Harun Tekin, Anderlecht maçında 3 puanı alarak grupta avantaj yakalamak istediklerini söyledi.

Yarın Anderlecht’le oynayacağımız UEFA Avrupa Ligi D Grubu 4. hafta maçı ile 11 Kasım Pazar günü ligin 12. haftasında oynayacağımız Aytemiz Alanyaspor karşılaşmasını değerlendiren Harun, taraftarlarımızın desteğiyle ilgili de konuştu.

Çok iyi hazırlandık

İlk olarak yarın UEFA Avrupa Ligi D Grubu 4. haftasında oynanacak Anderlecht maçını değerlendiren Harun, “Hem bizim için hem de camiamız için çok önemli bir karşılaşma. Zor bir karşılaşma olacak ama evimizde 3 puanı alıp grupta avantaj yakalamak istiyoruz. Çok iyi hazırlandık. İnşallah yarın hem camiamızı hem de taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz” dedi.

Her zaman çok çalışıyorum

Penaltı kurtarışlarındaki yüksek istatistiğiyle dikkat çeken başarılı kaleci, “Her zaman çok çalışıyorum. Penaltı atışları her zaman rakibin avantajınadır ama rakibin nasıl attığına, neler yaptığına bakıyorum. Ona göre önceden rakibi analiz ediyorum” şeklinde konuştu.

Taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz

Taraftarlarımıza desteklerinden ötürü teşekkür eden ve ligin 12. haftasında karşılaşacağımız Aytemiz Alanyaspor maçıyla ilgili de konuşan Harun Tekin, “Taraftarlarımıza çok teşekkür ediyoruz. Bizi her zaman destekliyorlar. Kötü zamanımızda da bize destek oluyorlar, onlara çok teşekkür ediyoruz. Aytemiz Alanyaspor maçında da 3 puanı alıp çıkışa geçerek taraftarlarımızı mutlu etmek istiyoruz” diyerek sözlerini tamamladı.