FUTBOL

Kalecimiz Harun Tekin’den Sivasspor maçı değerlendirmesi

20 Ekim 2018 Cumartesi 10:09 Son Güncellenme Tarihi: 23 Ekim 2018 Salı 10:10

Kalecimiz Harun Tekin, Spor Toto Süper Lig’in 9.haftasında deplasmanda Sivasspor ile oynanan karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu.

Mücadeleyi değerlendirerek sözlerine başlayan Harun Tekin, “Sizin de söylediğiniz gibi hoş olmayan bir durumdayız. Bugün de çıkış yakalayacağımıza inandığımız bir maçtı. Kazanamadığımız için çok üzgünüz. Gol pozisyonlarına girdik ama değerlendiremedik. Tabii camiamızdan, taraftarımızdan özür diliyoruz. Takım olarak biz de bu durumdan memnun değiliz. Camiamız ve taraftarımız hiç hak etmiyor. El birliğiyle bu durumdan çıkacağız. Önümüzdeki maça konsantre olmak istiyoruz.” dedi.

Kısaca performansı hakkında da konuşan başarılı kaleci, “Elimden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorum. Aynı şekilde takım arkadaşlarım da öyle. Tabii gol yememek hem benim için hem de savunma adına iyi bir şey ama önemli olan maçı kazanmak. Kazanamadığımız için de üzgünüz. İnşallah diğer maçları hem gol yemeden hem de  bol gollü bir şekilde kazanırız.” diyerek sözlerini noktaladı.