DERNEKLERİMİZ

Biga Derneğimiz genel kurulunu gerçekleştirdi

19 Ekim 2018 Cuma 13:35 Son Güncellenme Tarihi: 22 Kasım 2018 Perşembe 19:35

Biga Fenerbahçeliler Derneği’nin 9. Olağan Genel Kurul Toplantısı 16 Ekim Salı akşamı Dernek Lokali’nde gerçekleştirildi. Kurucu ve mevcut başkan Şadan Doğan görevini Av. Arda Bozkurt’a devretti.

Genel Kurul Başkan Şadan Doğan’ın açılış konuşması ile başladı. Doğan konuşmasında derneğin kuruluş öyküsünü ve 17 yıllık başkanlık döneminde yapılan 78 adet faaliyeti ve önemlilerini anlattı. Konuşması zaman zaman alkışlarla kesildi. Daha sonra yapılan oylamada Divan Başkanlığına Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, Başkan yardımcılığına  Ahmet Tekin, katip Üyeliklerinde Sadettin Ceylan ve Osman Olgun seçildiler.

Gündeme geçildi; saygı duruşu yapıldı, İstiklal Marşı okundu. Faaliyet raporu Kadir Atay tarafından okundu ve kabul edildi. Denetleme kurulu raporu ve tahmini bütçe okundu ve oy birliğiyle kabul edildi.

Dilek ve temennilerde Erdek Fenerbahçeliler Derneği Şadan Doğan’a plaket hediye ederken, Biga Fenerbahçeliler Derneği Yönetimi de Doğan’a plaket ve futbolcuların imzaladığı forma hediye etti.

Söz alan Şadan Doğan yoğun katılımın olduğu genel kurulda; 17 yılda birlikte çalıştığı Kurullara, üyelere ve destek verenlere teşekkür etti. Her zaman desteklerinin devam edeceğini belirtti. Şadan Doğan konuşurken duygulu anlar yaşandı. Şadan Doğan alkışlarla uğurlandı. Biga Belediye Başkanı İsmail Işık’ta Şadan Doğan’ın centilmenliği, sevecenliği ve başarıları ile Biga’da örnek olduğunu belirtti. Yine söz alan çiçeği burnunda yeni başkan Arda Bozkurt, Şadan Doğan’dan sonra başkanlığın zorluklarından bahsederek yönetim kurulu ve herkesin desteği ile bayrağı daha yukarılara çıkarmayı amaçladıklarını belirterek herkese teşekkür etti.

9. Olağan Genel Kurulun ardından sohbet edildi ve yemeğe geçildi. Kuruluşunun ardından 17 yıl sonra Biga Fenerbahçeliler Derneğinde ilk kez başkan değişti.

Olağan Genel Kurulda yapılan seçimlerde Başkanlığa Arda Bozkurt,
Yönetim Kurulu Üyeliğine Ramazan Tenekeci, Erhan Tarba, Tevfik Başarır, Erhan Baş, Arzu Kaya, Nermin Kunt, Fikret Kır, Kadir Atay, İsmail Kutlu, Levent Burucu, Zafer İşçi, Cemal Yaman, Hasan Buruk, Furkan Şanlı, Erdem Özarslan, Barış Çetin,
Denetleme Kuruluna(Asil) Sadettin Ceylan, Ahmet Elitaş, Aydın Kuzhan,

Yedek Denetleme Kuruluna Erol sezen, Ercan Tulnay, Hüseyin Demirel seçildi.

Haberin diğer fotoğrafları

/