BASKETBOL

Zeljko Obradovic ile Ahmet Düverioğlu’nun maç önü görüşleri

18 Mart 2019 Pazartesi 17:33 Son Güncellenme Tarihi: 18 Mart 2019 Pazartesi 17:34

Fenerbahçe Beko, Turkish Airlines EuroLeague 27. hafta maçında Buducnost Voli’yi konuk ediyor. 19 Mart Salı günü Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak maç öncesi Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ile oyuncumuz Ahmet Düverioğlu resmi sitemize açıklamalarda bulundu.

Zeljko Obradovic ile Ahmet Düverioğlu iyi bir rakiple karşılaşacağımızın altını çizerken taraftar desteğinin önemine vurgu yaptı.

Zeljko Obradovic, “EuroLeague’de dört maçımız daha var ve sadece bir sonraki karşılaşmayı düşünmemiz gerekiyor. Şimdi önümüzde Buducnost mücadelesi var. Yeni bir koça ve bazı yeni oyunculara sahipler. Rakibimize ve kendimize saygı göstererek bu karşılaşmaya en iyi şekilde hazırlanacağız. Her zaman olduğu gibi taraftarlarımızın bizi destekleyeceğini ve bizim de bir iyi maç daha çıkarabileceğimizi umuyorum.” dedi.

Ahmet Düverioğlu ise, “EuroLeague’de çok iyi bir konumdayız ama hem kazanmaya hem de daha iyi oynamaya ihtiyacımız olan bir döneme giriyoruz. Bu yüzden çok çalışmaya, sağlıklı kalmaya, maç kazanmaya ve aynı zamanda basketbolumuzu geliştirmeye gayret ediyoruz. Buducnost maçı çift maç haftasının ilk mücadelesi olacak. Bu karşılaşmayı kazanarak Rusya yolculuğu öncesinde konumumuzu ve moralimizi korumak istiyoruz. Rakibimiz iyi bir takım. Sezon içerisinde birçok değişikliğe gittiler. Özellikle Norris Cole ve Goga Bitadze’den çok katkı aldılar. Taraftarlarımızın desteği her zamanki gibi önemli olacak. Onları salona bekliyoruz.” açıklamasını yaptı.