BASKETBOL

Barış Hersek: Maçın genelinde iyi oynadık

13 Şubat 2019 Çarşamba 23:20 Son Güncellenme Tarihi: 13 Şubat 2019 Çarşamba 23:21

Fenerbahçe Beko Basketbol Takımımızın oyuncularından Barış Hersek, Bahçeşehir Koleji karşısında zaman zaman defansif anlamda konsantrasyon eksikliği yaşadıklarını ancak maçın genelinde çok iyi bir oyun ortaya koyduklarını ifade etti.

Mücadelenin ardından yayıncı kuruluşa konuşan Barış Hersek, “Türkiye Kupası’ndaki maçların tek maçlık ve hedef maçlar olduğunu hepimiz biliyoruz. Dolayısıyla maçın genelinde çok iyi oynadık. Ancak dördüncü periyotta koçumuzun da belirtmiş olduğu gibi zaman zaman defansif olarak konsantrasyonumuzun az olduğu bölümler oldu. Rakip de bizi iyi bir şekilde cezalandırdı. Bahçeşehir Koleji kaliteli bir kadroya sahip. Ancak oyunun geri kalanında kontrol genel anlamda bizde olduğu için maçı rahat bir şekilde sonlandırdık.” dedi.

Türk Telekom ile oynayacağımız Türkiye Kupası Yarı final karşılaşmasını da değerlendiren Barış Hersek, “Türk Telekom, iyi bir takım ve iyi oyunculardan kurulu bir ekip. Bizim her maçı kazanmamız gerekiyor, çünkü Türkiye Kupası’nın anlamı bu. Dolayısıyla Türkiye Kupası’ndaki yarı final maçını kazanarak adımızı finale yazdırmak istiyoruz.” diyerek sözlerini noktaladı.