BASKETBOL

EuroLeague Final Four 2020 biletleri 11 Kasım’da satışa çıkıyor

29 Ekim 2019 Salı 21:51

22-24 Mayıs tarihleri arasında düzenlenecek ve Almanya’nın Köln şehrinin Lanxess Arena’da ev sahipliği yapacağı Turkish Airlines Euroleague Final Four 2020 organizasyonu biletlerinin genel satışı 11 Kasım tarihinde başlıyor.

Genel satışta biletler, 11 Kasım Pazartesi günü TSİ 14:00 itibarıyla www.f4tickets.com sitesi üzerinden satışa açılacak.

Euroleague tarafından genel satış süreci öncesinde (EuroLeague takımları kombine kart sahipleri, EuroLeague TV üyeleri ve geçmiş yıllarda Final Four bileti almış taraftarlar için) ön satış süreci olacaktır.

Taraftarlarımızın da faydalanabileceği ve yalnızca kombine kart sahiplerine oldukça kısıtlı sayıda bilet imkanı tanıyacak ön satış süreci 6 Kasım Çarşamba ve 7 Kasım Perşembe günleri gerçekleştirilecektir. Final Four biletleri ön satışı için gerekli olan tüm bilgiler, kombine kart sahiplerinin, kombine alımlarında beyan ettikleri elektronik posta adreslerine yönlendirilecektir.

Final Four biletlerinin satış tarihleri ve detaylarıyla ilgili EuroLeague sitesinden yapılan açıklama şu şekildedir:

Ön satış: 6 Kasım Çarşamba – 7 Kasım Perşembe 
* EuroLeague takımları kombine kart sahipleri, EuroLeague TV üyeleri ve geçmiş yıllarda Final Four bileti almış taraftarlar

Genel Satış: 11 Kasım Pazartesi (TSİ 14:00) 

Final Four biletlerinin fiyatlarının yanı sıra VIP, loca ve saha içi bölümleri satış detayları için taraftarlarımız, www.f4tickets.com internet sitesinden bilgi alabilir ve soruları için f4tickets@euroleague.net adresine başvuruda bulunabilirler.