BASKETBOL

Herbalife Gran Canaria maçı öncesi görüşler

17 Ocak 2019 Perşembe 02:03 Son Güncellenme Tarihi: 17 Ocak 2019 Perşembe 02:03

Fenerbahçe Beko, Turkish Airlines EuroLeague 19. hafta maçında Herbalife Gran Canaria takımına konuk oluyor. Bu gece oynanacak maç öncesinde Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ile başarılı oyun kurucumuz Kostas Sloukas, resmi sitemize açıklamalarda bulundu. 

Başntrenörümüz Zeljko Obradovic, "Gran Canaria’ya büyük saygı duyarak bu maça hazırlandık. Onların kaliteli bir takım olduklarını biliyoruz ve bunu EuroLeague’de birçok iyi maç oynayarak kanıtladılar. Bu mücadeleyi, bizim için kritik karşılaşmalardan biri olarak görüyoruz. Bu nedenle ilk saniyeden son ana kadar çok sert oynamaya gayret edeceğiz" dedi.

Kostas Sloukas ise, "Burada oynamak her zaman zor çünkü rakibimiz güçlü bir takım ve buraya uzun bir yolculuk sonrasında gelebiliyorsunuz. Gran Canaria son maçlarında iyi bir performans ortaya koydu, Real Madrid’e karşı da son çeyrekte kaybettiler. Bu nedenle konsantre olmalı ve oyunun ritmini elimizde tutabilmeliyiz. Aynı zamanda iyi performansımızı sürdürebilmeyi hedefliyoruz" diye konuştu.