BASKETBOL

Zeljko Obradovic ve Marko Guduric’den CSKA Moskova maçı öncesi açıklamalar

18 Aralık 2018 Salı 00:02 Son Güncellenme Tarihi: 18 Aralık 2018 Salı 00:03

Fenerbahçe BEKO, Turkish Airlines EuroLeague’in 13.haftasında 18 Aralık Salı günü 20.45’te CSKA Moskova'yı konuk edecek. Ülker Spor ve Etkinlik Salonu’nda oynanacak karşılaşma öncesinde Başantrenörümüz Zeljko Obradovic ve oyuncumuz Marko Guduric resmi sitemize açıklamalarda bulundu.

Koç Obradovic çok iyi bir oyun ortaya koymaları gerektiğine vurgularken, Marko Guduric ise salonumuzun dolu olmasını ve taraftarlarımızın bizi bir kez daha çok iyi bir şekilde desteklemelerini beklediğini belirtti.

Zeljko Obradovic: Uzun yıllardır aynı koçla ve oyuncu kadrosuyla çalışan bir takıma karşı oynayacağız. Önemli olan şey ise oyunlarında bu sezon bazı değişiklikler yapmış olmaları. Buna hazır olmak zorundayız. CSKA’nın maçın ilk anından son saniyesine kadar savaşan bir ekip olduğunu biliyoruz. Her pozisyonda çok yetenekli bir takımdan bahsediyoruz. EuroLeague’de kazanmaya devam etmek istiyorsak, çok iyi bir oyun ortaya koymalıyız." ifadelerini kullandı.

Marko Guduric ise, "Çok zor bir maç olmasını bekliyoruz. İki takım da liderlik mücadelesi veriyor. Elbette bu karşılaşma önemli olacak. Ama daha da önemli olan, maç için hazırladıklarımızı parkeye yansıtarak iyi bir mücadele ortaya koyabilmemiz ve herkesin sağlıklı kalabilmesi olacaktır. Salonumuzun dolu olmasını ve taraftarlarımızın bizi bir kez daha çok iyi bir şekilde desteklemelerini bekliyorum." dedi.