Yüzme Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Yüzme Şubesi Yönetim ve Teknik Kadro ile tüm sporcular
- Yüzme Sporu ve Tarihçe
- Serbet Yüzme Stili
- Kurbağalama Yüzme
- Kelebek Yüzme Tekniği
- Sırtüstü Yüzme
- Karışık yüzme ve bayrak yarışları
- İletişim Bilgileri
 

 

24.6.2005
Yüzme Şubesi Yönetim ve Teknik Kadro ile tüm sporcular

AMATÖR ŞUBELERDEN SORUMLUSU YÖNETİCİMİZ

İlhan EKŞİOĞLU

AMATÖR ŞUBELER SORUMLUSU


Fikret ÇETİNKAYA

ŞUBE SORUMLUSU

Uğur Orel ORAL

ANTRENÖRLER

Serkan Atasay
Murat Ölçmener
Türker Oktay
Bahar  Oktay  
Yasin Atıl
İbrahim Onur Aksoy
Mesut Erdoğan
Erhan Yalınkılıç
Gürkan Eröksüz
Ali Can
Birol Azoğlu
Gizem Alkan
Nida Pak
Efe Erduran
Can Onsoy
Zeynep Yetişen
Laçin Akcal
Alize Akcal

ERKEKLER

DEMİR ATASOY
İSKENDER BAŞLAKOV
BURAK KARTAL
YALIM ACIMIŞ
OGUZHAN GÜNGÖR
İLKER ALTINBİLEK
MERT AYDIN
BOĞAÇ YÜCESAN
MURAT YILDIRIM
METİN AYDIN
JEROME KERİM BAŞIKOĞLU
EMRE SAKÇI
BERK ÖZKUL
RASİM OĞULCAN GÖR
TURHAN AYVALI
BARTU BÜYÜKKESKİN
OKTAYCAN EMİRBAYER
TUNCAY CENK CERİTOĞLU
ARMAN AKÇA
ARDA GÜNEŞ
ALİ ERSOY
İLYA ATASAY
TAN NAZLI
NEVZAT BERK BÖLÜGİRAY
CEM TENER
POYRAZ TUNCER
ATİLLA KAVİLLİ
ATALAY KAVİLLİ
BORA KUTLU
EFE KOYUNCU
DORUK EFE KAMBER
DENİZHAN YURTLUK
İLKER ÇETİNKAYA
DEĞER HÜNER
YAĞIZ EFE YAMAN
DENİZ ONAT ERDOĞAN
BARKIN KÖSE
ALİ BORAN URAK
DORUK EFE KAMBER
YİĞİT ULAŞ GÜNGÖR
YAĞIZ TAYLAN GÜNGÖR
BURAK TOROĞLU
EMİN ALP BAŞTAN
EGE CEM ÖZDEĞİN
UMUT AVCIOĞLU
EMRE OKTA
CENGİZHAN BOZHÖYÜK
KARAHAN BAYSAL
DOĞUKAN BERK GÜMÜŞ
YİĞİT NARİN
MEHMET ALP TAŞ
BATUHAN ŞENYÜZLÜ

BAYANLAR

GİZEM ÇAM
GİZEM BOZKURT
HALİME ZÜLAL ZEREN
NİHAN ÇAKICI
SILA BİLGİ
ESRA KAÇMAZ
ECEM KEMER
ECEM DÖNMEZ
BESTE SAMANCI
SEZİN ELİGÜL
DENİZ ÖZKAN
ALMİNA SİMLA ERTAN
BUSE TOPÇU
ELİF ÖZDEMİR
SUDE ÖRER
KÜBRA GÜLER AVCI
MELTEM ÇAMLI
AYRİS AKBAY
ZEYNEP TUNCAY
İLAYDA KARGIN
ITIR ELİF BAYRAKÇEKEN
ECE BEYTER
BEYZA GÜRSOY
SİNEMİS IŞIK ÖZEL
YASMİN ALTINEL
ILGIN İLTER
YAĞMUR TOMRUK
GİZEM GÜVENÇ
HAZAL ÖZKAN
ELİF ESİN AKBABA
ZEHRA DURU BİLGİN
SELEN ÖZBİLEN
ZEYNEP KURBANZADE
MELİSA ÇAKMAK
LARA ŞENOL
NİL DENİZ ÜDER
MELİSA ŞAHİNKAYA

SENKRONİZE YÜZME TAKIMI

EBRU MİNA TURHAN  
DİLAY HORASAN
ÖYKÜ EVLİYA
HANDE YILDIZ
EDA TUNCAY
AZRA ULU
NEHİR YILMAZ
ZEYNEP BUSE GÜNGÖR
YAREN ZEYNEP UĞUZ
YAĞMUR EKTAŞ
BELİZ DOĞA BÜLBÜL
BADE AKTEPE
ANNA BAHAR DIĞIDIĞI
ADA SU BEŞİKTAŞ
ILGAZ MAİ DEMİR
GÖKSU YAZICI
TALYA AKKUŞ
ESİLA AKAY
SEDEN ERTÜRK
DURU BİLGE
AYŞE YAZICI
LAL ALEYNA AKGÜN
ALMİRA ERKURT
AYDA SALEPLİOĞLU
DORA SEVİNÇLİ
DENİZ KAYA
İRİS TALU
BUSE GUPSE YILMAZ
NESLİŞAH GÖY
MUHAMMED ALİ YAZICI