Fenerbahçe Doğuş Yelken Şubesi > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Antrenörleri
- Laser Sınıfı Sporcu Listesi
- 420 Sınıfı Sporcu Listesi
- FİNN Sınıfı
- 470 SINIFI
- -Pirat Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist A Sınıfı Sporcu Listesi
- Optimist B Sınıfı Sporcu Listesi
- -BAŞARILAR
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Haberleri
- Fenerbahçe Doğuş Yelken Hakkında
- İletişim Bilgileri
 

 

26.8.2017
420 Sınıfı Sporcu Listesi

 


Oyuncunun adı:Rona Utku
Doğum tarihi:25-11-1999
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-74
Kilosu:65
Mevkii:420
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2007

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:
 
   
Oyuncunun adı:Bgüm Böke
Doğum tarihi:28-06-2000
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-60
Kilosu:54
Mevkii:420
Forma Numarası:202658
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2008

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:10
Başarıları:2013Optimist Türkiye Şampiyonası bayanlar 2, 2013 Optimist Federasyon Kupası Bayanlar 2, 2013 Optimist Yarıyıl Kupası bayanlar 2, 2012 Optimist Bölge Kupası 2, ayak Bayanlar 3, 2012 Optimist Bölge Kupası 3, ayak Junior 2, 2012 Optimist Bölge Kupası 3, ayak bayanlar 2, Optimist Bölge Kupası 3, ayak bayanlar 1, 2012 Optimist İstanbul İstanbbul Şampiyonası bayanlar 2, Junior 3,3 geneel 5, 2013 Optimist İstanbul Şampiyonası bayanlar 20
 
   

 

Oyuncunun adı:Bartu Özgür
Doğum tarihi:01-03-2001
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-70
Kilosu:65
Sınıfı:Laser 4,7
Forma Numarası:206648
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2007

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:8
Başarıları:2012 Balkan 2, Federasyon Kupası Junior 2, İstanbul Şampiyonası Junior 1, 2015 Federasyon Kupası Junior 2, İstanbul Şasmpiyonası Genel 3, ve Junior 1,
 
   
Oyuncunun adı:Uğur Esen
Doğum tarihi:27-06-1998
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-80
Kilosu:75
Sınıfı:Laser Radial
Forma Numarası:207480
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2006

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:91
Başarıları:2013 Laser 4,7 Türkiye Şampiyonluğu 2013 Laser 4,7 Junior Türkiye Şampiyonluğu 2012 Laser 4,7 Junior Türkiye 2, 2014 Laser 4,7 Junior Türkiye 5, 2013 Laser 4,7 Yarıyıl Kupası 3, 2013 Laser 4,7 Atatürk Kupası 2, 2013 Laser 4,7 İstanbul Şampiyonluğu 2009 Optimist Takım Yarışı Türkiye 2,
 
   

 

Oyuncunun adı:Duru Bayramoğlu
Doğum tarihi:15-01-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-56
Kilosu:43
Sınıfı:Optimist A
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2010

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:Bölge Kızlar 2, Bölge Junioor Kızlar 2, Urla Junior Kızlar 1,
 
   

 

Oyuncunun adı:Alinda Karaman
Doğum tarihi:01-02-2003
Doğum Yeri:İstanbul
Boyu:1-58
Kilosu:39
Mevkii:Optimist A Takımı
Forma Numarası:
Fenerbahçe'ye Geliş Tarihi:2011

Daha Önce Oynadığı Takımlar::
 

Millilik Sayısı:
Başarıları:Junior Kızlar İstanbul 3,