Voleybol Şubesi > Kadın Takımı > Ana Sayfa   Fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Kadın Voleybol Takımı
- Genç Kadın Voleybol
- Yıldız Kadın Voleybol Takımı
- Küçük Kız Voleybol
- Kadın Voleybol Takımı İdari ve Teknik Kadro
- BAŞARILAR
- Kadın Voleybol Fikstür ve Puan Durumları
 

 

Damla Çakıroğlu: "Camiaya katıldığım için gururlu ve mutluyum"

Fenerbahçe Kadın Voleybol Takımımızın yeni transferlerinden Damla Çakıroğlu, böylesine büyük bir camiaya katıldığı için gururlu ve mutlu olduğu söyledi.

Yeni transfer Damla Çakıroğlu, bugün Fenerbahçe Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesisleri’ne geldi, şube yetkilileriyle tanıştı ve tesisleri gezdi. Resmi İnternet Sitemize de açıklamalar yapan Damla Çakıroğlu, “Böylesine büyük bir camiaya katıldığım için gururlu ve mutluyum. Umarım güzel bir sezon geçirir ve katıldığımız tüm kupaları kazanırız. İlk hedefimiz sakatlık olmadan, sağlıklı güzel bir sezon geçirmek” dedi.

Takımda çok fazla tanıdığı ve daha önce birlikte oynadığı oyuncular olduğunu söyleyen Damla, taraftarlarla ilgili olarak ise “Büyük bir camianın içine katıldım. Çok büyük ve iyi bir taraftar kitlesi var. Rakip takımlarda oynarken, Fenerbahçe taraftarının baskısını üzerimizde hissediyorduk.  Tribünleri ful dolduruyorlar.  Şimdi onlar için oynamak çok heyecan ve gurur verici. Onların desteklerini hissetmek bize yardımcı olacak diye düşünüyorum” diye konuştu.

 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar