Voleybol Şubesi > Erkek Takımı > Ana Sayfa   www.fenerbahce.org ana sayfasına git
 
- Erkek Voleybol Takımı
- Küçük Erkek Voleybol
- Yıldız Erkek Voleybol
- Genç Erkek Voleybol Takımı
- Erkek Voleybol Takımı Teknik ve İdari Kadro
- BAŞARILAR
- Erkek Voleybol Fikstür ve Puan Durumu
 

 

16.8.2017
Erkek Voleybol Takımımız Sezonu Açtı
Erkek Voleybol Takımımız, 2017-2018 sezonunu bugün akşam saatlerinde Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde yaptığı antrenmanla açtı.

Sezonun ilk antrenmanını Yönetim Kurulu Üyelerimizden Selim Kosif ile bir grup taraftarımız da izledi. Yönetim Kurulu Üyemiz Selim Kosif antrenman öncesi yeni transferlerle tanıştı ve tüm takıma hayırlı ve kazasız, sakatlıksız bir sezon diledi.

Bosna-Hersek doğumlu Fransız Başantrenör Veljko Basic yönetimindeki sezonun ilk antrenmanına yeni transferler Ahmet Karataş, Resul Tekeli, Ferhat Akdeniz, Burak Hazırol ve Jurij Gladyr da katıldı. Milli takım kadrosunda yer alan Metin Toy, Oğuzhan Karasu, İzzet Ünver ve Alen Sket antrenmanda yer almadı.

Dereağzı Lefter Küçükandonyadis Tesislerimizde antrenman öncesinde tanışma toplantısı gerçekleştirildi. Ardından antrenmana geçen oyuncularımız, salonda gerçekleştirdikleri koşuyla başladıkları antrenmanı, ısınma hareketleri ve ardından yaptıkları manşet maçıyla sürdürdüler. Antrenman halter çalışmalarıyla tamamlandı.

Erkek Voleybol Takımımız yeni sezon hazırlıkların yarın yapacağı antrenmanla devam edecek.
 

İçerik ile ilgili diğer fotoğraflar