Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 16 Ekim 2017 tarihinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM VESTEL TIRI, Yunus Alış Veriş Merkezi Önü / Merkez / ÇANKIRI

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI,  Bercadia Alış Veriş Merkezi Yanı / Lüleburgaz / KIRKLARELİ

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

EKİM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
25 26 27 28 29 30 1
Efeler Ligi 2. Hafta
Galatasaray-Fenerbahçe
Burhan Felek S.S/17.00
 
2 3 4
Cumhurbaşkanlığı Kupası
Fenerbahçe Doğuş-Banvit
Ankara Spor Salonu/19.00
Yayın:TRT Spor

Efeler Ligi 3. Hafta
Fenerbahçe-İstanbul BBSK
Metro Enerji/18.00
5 6 7
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 1. hafta
Fenerbahçe Doğuş-Banvit
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/13.00
Yayın: beINSports3

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 1. Hafta
Fenerbahçe-OGM Ormanspor
Metro Enerji Salonu/15:30
Yayın: TRT Spor
 
8

Efeler Ligi 4. Hafta

Maliye Piyango-Fenerbahçe

Ankara Başkent S.S/17.00

9 10 11
Euroleague Women B Grubu 1.Hafta
Fenerbahçe-Nadezhda 
Metro Enerji Salonu/20.00
Yayın: FBTV
12
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 1. Hafta:
Unicaja Malaga – Fenerbahçe Doğuş
21:00 (Yerel Saat)
13 14
Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 2. Hafta
Mersin BŞB-Fenerbahçe
Edip Buran Spor Salonu/14:00
Yayın:TRT Türk
15
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 8. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Evkur Yeni Malatyaspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30

Kadın Voleybol Şampiyonlar Kupası
Fenerbahçe-VakıfBank
Ankara Başkent S.S/16.30
Yayın: TRT Spor

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2. Hafta
Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş
Sinan Erdem Spor Salonu/17.00
Yayın: beINSports3

Efeler Ligi 5. Hafta
Fenerbahçe-Halkbank
Metro Enerji Salonu/16.00
16 17 18
Vestel Venus Sultanlar Ligi 1. Hafta
Bursa BŞB-Fenerbahçe
Bursa Cengiz Göllü/18.00
Yayın: TRT Avaz
19
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 2. Hafta:
EA7 Milano – Fenerbahçe Doğuş
20:45 (Yerel Saat)

Euroleague Women B Grubu 2.Hafta
Famila Schio-Fenerbahçe
Pala Campagnola/21.30
 
20 21
Vestel Venus Sultanlar Ligi 2. Hafta
Fenerbahçe-Halkbank
Metro Enerji Salonu/16.00
 
22
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 9. Hafta Maçı
Galatasaray – Fenerbahçe
Türk Telekom Stadı / 19.30

Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 3. Hafta
Fenerbahçe Doğuş-Gaziantep Basketbol
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/15.15

Yayın:NTVSPOR

Efeler Ligi 6. Hafta
Ziraat Bankası-Fenerbahçe
Ankara BAŞKENT Spor Salonu / 15.30
Yayın:  TRTSpor 

 

Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 3. Hafta
Fenerbahçe-Bornova Beckerspor
Metro Enerji Salonu/17.15
23 24
Vestel Venus Sultanlar Ligi 3. Hafta
Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Fenerbahçe
Beylikdüzü Spor Kompleksi/17.00
 
25
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 3. Hafta
Fenerbahçe Doğuş – Anadolu Efes
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45

Euroleague Women B Grubu 3.Hafta
Fenerbahçe-BLMA
Metro Enerji Salonu/20.00

Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Fenerbahçe
Beylikdüzü Spor Kompleksi/18.30

 
26 27
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 4. Hafta:
Panathinaikos Superfoods – Fenerbahçe Doğuş
21:30 (Yerel Saat)
28
Vestel Venus Sultanlar Ligi 4. Hafta
Fenerbahçe-Beşiktaş
Metro Enerji Salonu/16.00

Efeler Ligi
Fenerbahçe-Jeopark Kula Belediye
Metro Enerji Salonu/14.00
 
29
Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 4. Hafta
Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe Doğuş
Sinan Erdem Spor Salonu/17.00
Yayın: beINSports3
30
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 10. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Kayserispor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.00
 
31

Vestel Venüs Sultanlar Ligi
Galatasaray-Fenerbahçe
Burhan Felek Spor Salonu/18.00
Yayın: TRT Spor

KASIM MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 31 1
Euroleague Women B Grubu 4.Hafta
UMMC Ekaterinburg-Fenerbahçe
DIVS Spor Salonu/17.00
2
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 5. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Valencia
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
3 4
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 11. Hafta Maçı
Osmanlıspor – Fenerbahçe
Osmanlı Stadı / 19.30
 
5
Tahincioğlu Basketbol Ligi 5. Hafta Maçı
Fenerbahçe Doğuş – Pınar Karşıyaka 
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 15:15
Yayın: NTV Spor
6 7 8 9 10
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 6. Hafta:
Brose Bamberg – Fenerbahçe Doğuş
20:00 (Yerel Saat)
11 12
Tahincioğlu Basketbol Ligi 6. Hafta Maçı
Darüşşafaka – Fenerbahçe Doğuş 
Volkswagen Arena / 17:00
Yayın: beIN Sports
13 14 15
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 7. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş - Olimpiakos  
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 
16 17
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 8. Hafta:
CSKA Moskova – Fenerbahçe Doğuş
20:00 (Yerel Saat)
18 19
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 12. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Demir Grup Sivasspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30

Tahincioğlu Basketbol Ligi 7. Hafta Maçı
Eskişehir Basket – Fenerbahçe Doğuş 
Anadolu Üniversitesi Spor Salonu / 15:15
Yayın: NTV Spor
 
20 21 22 23 24
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 9. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Khimki Moskova
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 
25 26
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 13. Hafta Maçı
Antalyaspor – Fenerbahçe
Antalya Stadyumu / 19.30
 
27 28 29 30
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 10. Hafta:
Baskonia Vitoria – Fenerbahçe Doğuş
20:30 (Yerel Saat)
1 2 3
ARALIK MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
27 28 29 30 1 2 3
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 14. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Kasımpaşa
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30
 
4 5 6 7 8
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 15. Hafta Maçı
Bursaspor – Fenerbahçe
Bursa Büyükşehir Belediye Stadı / 20.00

THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 11. Hafta:
Barcelona Lassa – Fenerbahçe Doğuş
21:00 (Yerel Saat)
9 10
11 12 13 14
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 12. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Zalgiris Kaunas
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
15 16 17
18
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 16. Hafta Maçı
Fenerbahçe – Kardemir Karabükspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.00
 
19
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 13. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Kızılyıldız
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
20 21
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 14. Hafta:
Maccabi Fox – Fenerbahçe Doğuş
21:05 (Yerel Saat) 
 
22 23
2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 17. Hafta Maçı
Atiker Konyaspor – Fenerbahçe
Konya Büyükşehir Belediye Stadı / 19.30
24
25 26 27 28
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 15. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş – Real Madrid
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
29 30 31
EKİM MAÇ PROGRAMI
  • 01 Ekim 2017 Pazar

    Efeler Ligi 2. Hafta
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Burhan Felek S.S/17.00
     
  • 04 Ekim 2017 Çarşamba

    Cumhurbaşkanlığı Kupası
    Fenerbahçe Doğuş-Banvit
    Ankara Spor Salonu/19.00
    Yayın:TRT Spor

    Efeler Ligi 3. Hafta
    Fenerbahçe-İstanbul BBSK
    Metro Enerji/18.00
  • 07 Ekim 2017 Cumartesi

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 1. hafta
    Fenerbahçe Doğuş-Banvit
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/13.00
    Yayın: beINSports3

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 1. Hafta
    Fenerbahçe-OGM Ormanspor
    Metro Enerji Salonu/15:30
    Yayın: TRT Spor
     
  • 08 Ekim 2017 Pazar

    Efeler Ligi 4. Hafta

    Maliye Piyango-Fenerbahçe

    Ankara Başkent S.S/17.00

  • 11 Ekim 2017 Çarşamba

    Euroleague Women B Grubu 1.Hafta
    Fenerbahçe-Nadezhda 
    Metro Enerji Salonu/20.00
    Yayın: FBTV
  • 12 Ekim 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 1. Hafta:
    Unicaja Malaga – Fenerbahçe Doğuş
    21:00 (Yerel Saat)
  • 14 Ekim 2017 Cumartesi

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Ligi 2. Hafta
    Mersin BŞB-Fenerbahçe
    Edip Buran Spor Salonu/14:00
    Yayın:TRT Türk
  • 15 Ekim 2017 Pazar

    Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 8. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Evkur Yeni Malatyaspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30

    Kadın Voleybol Şampiyonlar Kupası
    Fenerbahçe-VakıfBank
    Ankara Başkent S.S/16.30
    Yayın: TRT Spor

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 2. Hafta
    Anadolu Efes-Fenerbahçe Doğuş
    Sinan Erdem Spor Salonu/17.00
    Yayın: beINSports3

    Efeler Ligi 5. Hafta
    Fenerbahçe-Halkbank
    Metro Enerji Salonu/16.00
  • 18 Ekim 2017 Çarşamba

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 1. Hafta
    Bursa BŞB-Fenerbahçe
    Bursa Cengiz Göllü/18.00
    Yayın: TRT Avaz
  • 19 Ekim 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 2. Hafta:
    EA7 Milano – Fenerbahçe Doğuş
    20:45 (Yerel Saat)

    Euroleague Women B Grubu 2.Hafta
    Famila Schio-Fenerbahçe
    Pala Campagnola/21.30
     
  • 21 Ekim 2017 Cumartesi

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 2. Hafta
    Fenerbahçe-Halkbank
    Metro Enerji Salonu/16.00
     
  • 22 Ekim 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 9. Hafta Maçı
    Galatasaray – Fenerbahçe
    Türk Telekom Stadı / 19.30

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 3. Hafta
    Fenerbahçe Doğuş-Gaziantep Basketbol
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/15.15

    Yayın:NTVSPOR

    Efeler Ligi 6. Hafta
    Ziraat Bankası-Fenerbahçe
    Ankara BAŞKENT Spor Salonu / 15.30
    Yayın:  TRTSpor 

     

    Bilyoner.com Kadınlar Basketbol Süper Ligi 3. Hafta
    Fenerbahçe-Bornova Beckerspor
    Metro Enerji Salonu/17.15
  • 24 Ekim 2017 Salı

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 3. Hafta
    Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Fenerbahçe
    Beylikdüzü Spor Kompleksi/17.00
     
  • 25 Ekim 2017 Çarşamba

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 3. Hafta
    Fenerbahçe Doğuş – Anadolu Efes
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45

    Euroleague Women B Grubu 3.Hafta
    Fenerbahçe-BLMA
    Metro Enerji Salonu/20.00

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    Beylikdüzü Voleybol İhtisas-Fenerbahçe
    Beylikdüzü Spor Kompleksi/18.30

     
  • 27 Ekim 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 4. Hafta:
    Panathinaikos Superfoods – Fenerbahçe Doğuş
    21:30 (Yerel Saat)
  • 28 Ekim 2017 Cumartesi

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 4. Hafta
    Fenerbahçe-Beşiktaş
    Metro Enerji Salonu/16.00

    Efeler Ligi
    Fenerbahçe-Jeopark Kula Belediye
    Metro Enerji Salonu/14.00
     
  • 29 Ekim 2017 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi 4. Hafta
    Galatasaray Odeabank-Fenerbahçe Doğuş
    Sinan Erdem Spor Salonu/17.00
    Yayın: beINSports3
  • 30 Ekim 2017 Pazartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 10. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Kayserispor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.00
     
  • 31 Ekim 2017 Salı

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi
    Galatasaray-Fenerbahçe
    Burhan Felek Spor Salonu/18.00
    Yayın: TRT Spor

KASIM MAÇ PROGRAMI
  • 01 Kasım 2017 Çarşamba

    Euroleague Women B Grubu 4.Hafta
    UMMC Ekaterinburg-Fenerbahçe
    DIVS Spor Salonu/17.00
  • 02 Kasım 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 5. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Valencia
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
  • 04 Kasım 2017 Cumartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 11. Hafta Maçı
    Osmanlıspor – Fenerbahçe
    Osmanlı Stadı / 19.30
     
  • 05 Kasım 2017 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 5. Hafta Maçı
    Fenerbahçe Doğuş – Pınar Karşıyaka 
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu / 15:15
    Yayın: NTV Spor
  • 10 Kasım 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 6. Hafta:
    Brose Bamberg – Fenerbahçe Doğuş
    20:00 (Yerel Saat)
  • 12 Kasım 2017 Pazar

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 6. Hafta Maçı
    Darüşşafaka – Fenerbahçe Doğuş 
    Volkswagen Arena / 17:00
    Yayın: beIN Sports
  • 15 Kasım 2017 Çarşamba

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 7. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş - Olimpiakos  
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 
  • 17 Kasım 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 8. Hafta:
    CSKA Moskova – Fenerbahçe Doğuş
    20:00 (Yerel Saat)
  • 19 Kasım 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 12. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Demir Grup Sivasspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 7. Hafta Maçı
    Eskişehir Basket – Fenerbahçe Doğuş 
    Anadolu Üniversitesi Spor Salonu / 15:15
    Yayın: NTV Spor
     
  • 24 Kasım 2017 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 9. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Khimki Moskova
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45 
  • 26 Kasım 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 13. Hafta Maçı
    Antalyaspor – Fenerbahçe
    Antalya Stadyumu / 19.30
     
  • 30 Kasım 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 10. Hafta:
    Baskonia Vitoria – Fenerbahçe Doğuş
    20:30 (Yerel Saat)
ARALIK MAÇ PROGRAMI
  • 03 Aralık 2017 Pazar

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 14. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Kasımpaşa
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 19.30
     
  • 08 Aralık 2017 Cuma

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 15. Hafta Maçı
    Bursaspor – Fenerbahçe
    Bursa Büyükşehir Belediye Stadı / 20.00

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 11. Hafta:
    Barcelona Lassa – Fenerbahçe Doğuş
    21:00 (Yerel Saat)
  • 14 Aralık 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 12. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Zalgiris Kaunas
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
  • 18 Aralık 2017 Pazartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 16. Hafta Maçı
    Fenerbahçe – Kardemir Karabükspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi / 20.00
     
  • 19 Aralık 2017 Salı

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 13. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Kızılyıldız
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
  • 21 Aralık 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 14. Hafta:
    Maccabi Fox – Fenerbahçe Doğuş
    21:05 (Yerel Saat) 
     
  • 23 Aralık 2017 Cumartesi

    2017-2018 Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 17. Hafta Maçı
    Atiker Konyaspor – Fenerbahçe
    Konya Büyükşehir Belediye Stadı / 19.30
  • 28 Aralık 2017 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 15. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş – Real Madrid
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20:45
9. HAFTA Tüm Fikstür
20.10.17 Antalyaspor 20:00 Kasımpaşa
20.10.17 Göztepe 20:00 Alanyaspor
21.10.17 Osmanlıspor 14:00 Kardemir Karabükspor
21.10.17 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 16:30 Gençlerbirliği
21.10.17 Evkur Yeni Malatyaspor 19:30 Trabzonspor
22.10.17 Sivasspor 14:00 Bursaspor
22.10.17 Kayserispor 16:30 Atiker Konyaspor
22.10.17 Galatasaray 19:30 Fenerbahçe
23.10.17 Beşiktaş 20:00 Medipol Başakşehir
  Takımlar O G B M P
1 Galatasaray 8 7 1 0 22
2 Göztepe 8 5 1 2 16
3 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 8 5 1 2 16
4 Medipol Başakşehir 8 5 1 2 16
5 Fenerbahçe 8 4 2 2 14
16 Gençlerbirliği 8 2 1 5 7
17 Antalyaspor 8 1 3 4 6
18 Osmanlıspor 7 1 1 5 4
Tüm Liste