Fenerbahçe Spor Kulübü Resmi Sitesi Türkiye'nin En Gelişmiş Spor Kulübü Portalı

Şampiyon Fenerbahçe

  • Kulübümüzün lisanslı ürünlerinin satışını yapan Fenerium TIR’larının Türkiye turu aralıksız devam ediyor. Fenerbahçe ürünlerinden satın alma fırsatı yakalamak isteyen taraftarlarımız için TIR’larımızın 19 Şubat 2018 tarihlerinde gideceği şehirler ve programı şöyle:

    FENERIUM VESTEL TIRI, Eski Belediye Meydanı Önü / Kapaklı / TEKİRDAĞ  ( 16-22 Şubat )  

    FENERIUM HEDEF 1 MİLYON ÜYE TIRI,  Saat Kulesi Önü / İnegöl / BURSA 

    Fenerium Vestel Tırı – 0551 204 03 87
    Fenerium Hedef 1 Milyon Üye Tırı – 0551 207 09 75

ŞUBAT MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
29 30 31 1
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 21. Hafta:
Olympiacos-Fenerbahçe Doğuş
Barış ve Dostluk Salonu/TSİ:22.00
Yayın: beINSports
2 3
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 20. Hafta:
Fenerbahçe-Gençlerbirliği
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu/19.00

Efeler Ligi 17. Hafta Maçı
Fenerbahçe - Ziraat Bankası
Metro Enerji Spor Salonu/ 16.00

Bilyoner.com KBSL 17.Hafta
Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi
Metro Enerji Spor Salonu/20.00
4
Vestel Venus Sultanlar Ligi 18. Hafta Maçı
Fenerbahçe - İlbank
Metro Enerji Salonu / 14.00

Tahincioğlu Basketbol Ligi 17. Hafta 
Fenerbahçe Doğuş-Anadolu Efes
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/13.00
Yayın: beINSports3
5 6 7
ZTK Çeyrek Final 2. Maç
Fenerbahçe- Akın Çorap Giresunspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu/20.30
Yayın: A Spor 

Efeler Ligi 18. Hafta Maçı
Jeopark Kula Bld. - Fenerbahçe
Manisa Kula Spor Salonu / 18.30
Yayın: TRT Spor

CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Hafta
Imoco Volley Conegliano-Fenerbahçe
Palaverde Villorba/20.30 (Yerel saat)
Yayın: D-Smart
8 9
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 22. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş-Brose Bamberg
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
Yayın: beINSports
10
Efeler Ligi 19. Hafta Maçı
Fenerbahçe - İnegöl Bld.
Metro Enerji Salonu / 15.00

 
11
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 21. Hafta:
Medipol Başakşehir-Fenerbahçe
3.İstanbul Başakşehir Fatih Terim/19.00

Vestel Venus Sultanlar Ligi 19. Hafta Maçı
Eczacıbaşı VitrA - Fenerbahçe
Burhan Felek Voleybol Salonu / 17.00
Yayın: TRT Spor

Tahincioğlu Basketbol Ligi 18. Hafta 
Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe Doğuş
Karataş Şahinbey Spor Salonu/15.15
Yayın: NTVSPOR
12 13 14
Vestel Venüs Sultanlar Ligi 20.Hafta
Fenerbahçe-Vakıfbank
Metro Enerji SS / 18.00
Yayın: TRT TÜRK



Basketbol Erkekler Türkiye Kupası Çeyrek Final
Fenerbahçe Doğuş-Anadolu Efes
Sinan Erdem SS / 20.00

15

CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ 5. HAFTA

SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – FENERBAHÇE

PALASPORT EVANAGELISTI PERUGIA / TSİ 22.30

YAYIN: D-SMART

16 17
Efeler Ligi 20. Hafta
Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik-Fenerbahçe
Gümüşhane Torul SS / 14.00
 
Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 22. Hafta:
Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu/19.00
18

TKBL 21.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Mersin Üniversitesi
Metro Enerji Salonu/12.00

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 21.Hafta
Çanakkale Belediyesi-Fenerbahçe
Anafartalar SS / 17.00

Bilyoner.com KBSL 18.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe
Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi/14.00
Yayın: TRT Avaz

19 20
Efeler Ligi 21. Hafta
Fenerbahçe-Afyon Yüntaş
Metro Enerji SS / 18.00
21

TKBL 20.Hafta
Ferko Ilgaz Hotel KBSK-Fenerbahçe Gelişim
Hüsnü Tandoğan Spor Salonu/17.00

22
THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 23. Hafta:
Fenerbahçe Doğuş - Ax Armani Exchange Olimpia Milan
Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
Yayın: beINSports

Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Final
Fenerbahçe-Mersin BŞB
Mardin Artuklu Yeni Spor Salonu/18.00
 

CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ B GRUBU 5. HAFTA

IGOR GONZALA NOVARA – FENERBAHÇE

SPORTİN PALACE NOVARA/20.30 (YEREL SAAT)

YAYIN: D-SMART

 
 
23 24
Efeler Ligi 22. Hafta
Arkas Spor-Fenerbahçe
İzmir Atatürk Vestel Venüs SS / 14.00

Vestel Venüs Sultanlar Ligi 22.Hafta
Seramiksan-Fenerbahçe
Turgutlu Yıldırım Beyazıt SS / 14.00


TKBL 22.Hafta
Kırçiçeği Bodrum Basketbol-Fenerbahçe Gelişim
Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu/15.00

25

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 23.Hafta
Beşiktaş-Fenerbahçe
Vodafone Park/19.00

26 27

CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ B GRUBU 6. HAFTA

FENERBAHÇE - AGEL PROSTEJOV

BURHAN FELEK/17.00

YAYIN: D-SMART

 

TKBL 23.Hafta

Fenerbahçe Gelişim-İstanbulgücü
Metro Enerji Salonu/12.00

28

CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ 6. HAFTA

KNACK RANDSTAND ROESELARE – FENERBAHÇE

SCHIERVELDE ROESELARE/20.30 (YEREL SAAT)

YAYIN: D-SMART

1 2 3 4
MART MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
26 27 28 1

Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçı
Beşiktaş-Fenerbahçe
Vodafone Park/20.30

2

TKBL 24.Hafta
Bayraklı Belediyesi-Fenerbahçe Koleji
Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu /18.00
 

3 4
Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 24.Hafta
Fenerbahçe-Teleset Mobilya Akhisarspor
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/19.00

Bilyoner.com KBSL 19.Hafta
Fenerbahçe-Yakın Doğu Üniv.
Metro Enerji Spor Salonu/16.00
5 6 7 8 9 10 11

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 25.Hafta
Evkur Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe
Yeni Malatya Stadı/16.00

TKBL 25.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Yalova VİP
Metro Enerji Salonu/12.00

12 13 14 15 16 17

Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 26.Hafta
Fenerbahçe-Galatasaray
Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/19.00

18

TKBL 26.Hafta
Mersin Basketbol-Fenerbahçe Gelişim
Edip Buran Spor Salonu/16.30

19 20 21

TKBL 27.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Elazığ İl Özel İdare
Metro Enerji Salonu/12.00

22 23 24

TKBL 28.Hafta
Edremit Bld. Gürespor-Fenerbahçe Gelişim
Edremit Spor Salonu/15.00
 

25
26 27 28 29 30 31 1
NİSAN MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
26 27 28 29 30 31 1

TKBL 29.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Bursa BŞB. BUDO
Metro Enerji Salonu/12.00

2 3 4 5 6

TKBL 30.Hafta
Çankaya Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim
Arı Koleji Olimpik Spor Salonu/14.00

7 8
9 10 11 12 13 14 15

TKBL 31.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Edirne Bld. Edirnespor
Metro Enerji Salonu/12.00

16 17 18 19 20 21 22

TKBL 32.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-İzmit Belediyespor
Metro Enerji Salonu/12.00

23 24 25 26 27 28 29

TKBL 33.Hafta
Urla Belediyesi-Fenerbahçe Gelişim
12 Eylül Spor Salonu/14.00

30
MAYIS MAÇ PROGRAMI
Pzt Sal Çar Per Cum Cts Paz
30 1 2 3 4 5

TKBL 34.Hafta
Fenerbahçe Gelişim-Mersin BŞB. Gelişim
Metro Enerji Salonu/14.00

6
7 8 9 10 11 12 13
14 15 16 17 18 19 20
21 22 23 24 25 26 27
28 29 30 31 1 2 3
ŞUBAT MAÇ PROGRAMI
  • 01 Şubat 2018 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 21. Hafta:
    Olympiacos-Fenerbahçe Doğuş
    Barış ve Dostluk Salonu/TSİ:22.00
    Yayın: beINSports
  • 03 Şubat 2018 Cumartesi

    Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 20. Hafta:
    Fenerbahçe-Gençlerbirliği
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu/19.00

    Efeler Ligi 17. Hafta Maçı
    Fenerbahçe - Ziraat Bankası
    Metro Enerji Spor Salonu/ 16.00

    Bilyoner.com KBSL 17.Hafta
    Fenerbahçe-İstanbul Üniversitesi
    Metro Enerji Spor Salonu/20.00
  • 04 Şubat 2018 Pazar

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 18. Hafta Maçı
    Fenerbahçe - İlbank
    Metro Enerji Salonu / 14.00

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 17. Hafta 
    Fenerbahçe Doğuş-Anadolu Efes
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/13.00
    Yayın: beINSports3
  • 07 Şubat 2018 Çarşamba

    ZTK Çeyrek Final 2. Maç
    Fenerbahçe- Akın Çorap Giresunspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu/20.30
    Yayın: A Spor 

    Efeler Ligi 18. Hafta Maçı
    Jeopark Kula Bld. - Fenerbahçe
    Manisa Kula Spor Salonu / 18.30
    Yayın: TRT Spor

    CEV Şampiyonlar Ligi B Grubu 4. Hafta
    Imoco Volley Conegliano-Fenerbahçe
    Palaverde Villorba/20.30 (Yerel saat)
    Yayın: D-Smart
  • 09 Şubat 2018 Cuma

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 22. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş-Brose Bamberg
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
    Yayın: beINSports
  • 10 Şubat 2018 Cumartesi

    Efeler Ligi 19. Hafta Maçı
    Fenerbahçe - İnegöl Bld.
    Metro Enerji Salonu / 15.00

     
  • 11 Şubat 2018 Pazar

    Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 21. Hafta:
    Medipol Başakşehir-Fenerbahçe
    3.İstanbul Başakşehir Fatih Terim/19.00

    Vestel Venus Sultanlar Ligi 19. Hafta Maçı
    Eczacıbaşı VitrA - Fenerbahçe
    Burhan Felek Voleybol Salonu / 17.00
    Yayın: TRT Spor

    Tahincioğlu Basketbol Ligi 18. Hafta 
    Gaziantep Basketbol-Fenerbahçe Doğuş
    Karataş Şahinbey Spor Salonu/15.15
    Yayın: NTVSPOR
  • 14 Şubat 2018 Çarşamba

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 20.Hafta
    Fenerbahçe-Vakıfbank
    Metro Enerji SS / 18.00
    Yayın: TRT TÜRK



    Basketbol Erkekler Türkiye Kupası Çeyrek Final
    Fenerbahçe Doğuş-Anadolu Efes
    Sinan Erdem SS / 20.00

  • 15 Şubat 2018 Perşembe

    CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ 5. HAFTA

    SIR COLUSSI SICOMA PERUGIA – FENERBAHÇE

    PALASPORT EVANAGELISTI PERUGIA / TSİ 22.30

    YAYIN: D-SMART

  • 17 Şubat 2018 Cumartesi

    Efeler Ligi 20. Hafta
    Kuzey Enerji Gümüşhane Torul Gençlik-Fenerbahçe
    Gümüşhane Torul SS / 14.00
     
    Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 22. Hafta:
    Fenerbahçe-Aytemiz Alanyaspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu/19.00
  • 18 Şubat 2018 Pazar

    TKBL 21.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Mersin Üniversitesi
    Metro Enerji Salonu/12.00

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 21.Hafta
    Çanakkale Belediyesi-Fenerbahçe
    Anafartalar SS / 17.00

    Bilyoner.com KBSL 18.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Akatlar Spor ve Kültür Kompleksi/14.00
    Yayın: TRT Avaz

  • 20 Şubat 2018 Salı

    Efeler Ligi 21. Hafta
    Fenerbahçe-Afyon Yüntaş
    Metro Enerji SS / 18.00
  • 21 Şubat 2018 Çarşamba

    TKBL 20.Hafta
    Ferko Ilgaz Hotel KBSK-Fenerbahçe Gelişim
    Hüsnü Tandoğan Spor Salonu/17.00

  • 22 Şubat 2018 Perşembe

    THY Euroleague 2017-2018 Sezonu 23. Hafta:
    Fenerbahçe Doğuş - Ax Armani Exchange Olimpia Milan
    Ülker Spor ve Etkinlik Salonu/20.45
    Yayın: beINSports

    Kadınlar Türkiye Kupası Çeyrek Final
    Fenerbahçe-Mersin BŞB
    Mardin Artuklu Yeni Spor Salonu/18.00
     

    CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ B GRUBU 5. HAFTA

    IGOR GONZALA NOVARA – FENERBAHÇE

    SPORTİN PALACE NOVARA/20.30 (YEREL SAAT)

    YAYIN: D-SMART

     
     
  • 24 Şubat 2018 Cumartesi

    Efeler Ligi 22. Hafta
    Arkas Spor-Fenerbahçe
    İzmir Atatürk Vestel Venüs SS / 14.00

    Vestel Venüs Sultanlar Ligi 22.Hafta
    Seramiksan-Fenerbahçe
    Turgutlu Yıldırım Beyazıt SS / 14.00


    TKBL 22.Hafta
    Kırçiçeği Bodrum Basketbol-Fenerbahçe Gelişim
    Bodrum Binnaz Karakaya Spor Salonu/15.00

  • 25 Şubat 2018 Pazar

    Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 23.Hafta
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Vodafone Park/19.00

  • 27 Şubat 2018 Salı

    CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ B GRUBU 6. HAFTA

    FENERBAHÇE - AGEL PROSTEJOV

    BURHAN FELEK/17.00

    YAYIN: D-SMART

     

    TKBL 23.Hafta

    Fenerbahçe Gelişim-İstanbulgücü
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 28 Şubat 2018 Çarşamba

    CEV ŞAMPİYONLAR LİGİ 6. HAFTA

    KNACK RANDSTAND ROESELARE – FENERBAHÇE

    SCHIERVELDE ROESELARE/20.30 (YEREL SAAT)

    YAYIN: D-SMART

MART MAÇ PROGRAMI
  • 01 Mart 2018 Perşembe

    Ziraat Türkiye Kupası Yarı Final İlk Maçı
    Beşiktaş-Fenerbahçe
    Vodafone Park/20.30

  • 02 Mart 2018 Cuma

    TKBL 24.Hafta
    Bayraklı Belediyesi-Fenerbahçe Koleji
    Bayraklı Mustafa Kemal Atatürk Spor Salonu /18.00
     

  • 04 Mart 2018 Pazar

    Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 24.Hafta
    Fenerbahçe-Teleset Mobilya Akhisarspor
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/19.00

    Bilyoner.com KBSL 19.Hafta
    Fenerbahçe-Yakın Doğu Üniv.
    Metro Enerji Spor Salonu/16.00
  • 11 Mart 2018 Pazar

    Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 25.Hafta
    Evkur Yeni Malatyaspor-Fenerbahçe
    Yeni Malatya Stadı/16.00

    TKBL 25.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Yalova VİP
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 17 Mart 2018 Cumartesi

    Spor Toto Süper Lig İlhan Cavcav Sezonu 26.Hafta
    Fenerbahçe-Galatasaray
    Ülker Stadyumu Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Spor Kompleksi/19.00

  • 18 Mart 2018 Pazar

    TKBL 26.Hafta
    Mersin Basketbol-Fenerbahçe Gelişim
    Edip Buran Spor Salonu/16.30

  • 21 Mart 2018 Çarşamba

    TKBL 27.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Elazığ İl Özel İdare
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 24 Mart 2018 Cumartesi

    TKBL 28.Hafta
    Edremit Bld. Gürespor-Fenerbahçe Gelişim
    Edremit Spor Salonu/15.00
     

NİSAN MAÇ PROGRAMI
  • 01 Nisan 2018 Pazar

    TKBL 29.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Bursa BŞB. BUDO
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 06 Nisan 2018 Cuma

    TKBL 30.Hafta
    Çankaya Üniversitesi-Fenerbahçe Gelişim
    Arı Koleji Olimpik Spor Salonu/14.00

  • 15 Nisan 2018 Pazar

    TKBL 31.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Edirne Bld. Edirnespor
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 22 Nisan 2018 Pazar

    TKBL 32.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-İzmit Belediyespor
    Metro Enerji Salonu/12.00

  • 29 Nisan 2018 Pazar

    TKBL 33.Hafta
    Urla Belediyesi-Fenerbahçe Gelişim
    12 Eylül Spor Salonu/14.00

MAYIS MAÇ PROGRAMI
  • 05 Mayıs 2018 Cumartesi

    TKBL 34.Hafta
    Fenerbahçe Gelişim-Mersin BŞB. Gelişim
    Metro Enerji Salonu/14.00

23. HAFTA Tüm Fikstür
25.02.18 Osmanlıspor 00:00 Antalyaspor
25.02.18 Göztepe 00:00 Sivasspor
25.02.18 Beşiktaş 00:00 Fenerbahçe
25.02.18 Evkur Yeni Malatyaspor 00:00 Kardemir Karabükspor
25.02.18 Galatasaray 00:00 Bursaspor
25.02.18 Kayserispor 00:00 Kasımpaşa
25.02.18 Medipol Başakşehir 00:00 Gençlerbirliği
25.02.18 Alanyaspor 00:00 Trabzonspor
25.02.18 Akhisar Belediye Gençlik ve Spor 00:00 Atiker Konyaspor
  Takımlar O G B M P
1 Medipol Başakşehir 22 14 4 4 46
2 Galatasaray 22 14 2 6 44
3 Fenerbahçe 22 12 8 2 44
4 Beşiktaş 22 11 8 3 41
5 Kayserispor 22 9 8 5 35
16 Alanyaspor 22 6 3 13 21
17 Osmanlıspor 22 5 4 13 19
18 Kardemir Karabükspor 22 3 3 16 12
Tüm Liste