Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı

12 Ocak 2018 Cuma
Hedef 1 Milyon Üye Projesi kapsamında hayata geçirilen Fenerbahçe Evleri'ne bir yeni halka Antalya'da ekleniyor. Antalya Fenerbahçe Evi'nin yapım işlemleri başladı.

Fenerbahçe Spor Kulübü'nün dev projesi Hedef 1 Milyon Üye kapsamında Türkiye'nin dört bir yanında yapılması planlanan Fenerbahçe Evleri ile ilgili çalışmalar devam ediyor.

Temeli Başkanımız Aziz Yıldırım'ın katılımıyla atılan ve inşaasına devam edilen Edirne Fenerbahçe evinin ardından Antalya'da satın alınan 107 bin metrekarelik arsada hizmet verecek Antalya Fenerbahçe Evini'nin yapım işlemleri başladı.

İlk etapta 15 dönüm üzerine inşa edilecek sosyal tesiste restaurant, yüzme havuzu, fitness salonu, futbol halı sahası, basketbol sahası,tenis kortu, çocuk oyun alanı ve otopark bulunacak.

30 mayısta tamamlanması planlanan  1. etap çalışmalarının ardından 2. etap çalışmalarına geçilecek ve tesis daha da büyütülecek.
 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar
Basın fotoğrafları

Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı Antalya Fenerbahçe Evi’nin Yapım Çalışması Başladı