Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı

07 Ocak 2018 Pazar
Yeşilçam'ın usta oyuncusu Münir Özkul, son yolculuğuna alkışlar ve "Mahmut Hoca, Habamam, güm güm güm" sloganlarıyla uğurlandı.

5 Ocak Cuma günü, 93 yaşında hayata veda eden Türk sinemasının duayen isimlerinden Münir Özkul için ilk olarak Muhsin Ertuğrul Sahnesi'nde tören düzenlendi. Törene Münir Özkul'un ailesi, sanatçı dostları ve sevenleri katıldı. Teşvikiye Camii'nde kılınan cenaze namazının ardından ise Özkul’un cenazesi Bakırköy Mezarlığı’nda toprağa verildi.
 
Cenaze törenine Başbakan Binali Yıldırım'ın yanı sıra sinema, sanat ve siyaset dünyasından çok sayıda isim ile Fenerbahçeliler Derneği (FeDer) üyeleri de katıldı. 

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı Münir Özkul Son Yolculuğuna Uğurlandı