ÜYELERİMİZ KOMİTE ÇALIŞTAYINDA BİR ARAYA GELİYOR

05 Ocak 2018 Cuma

Başkanımız Sayın Aziz Yıldırım ve yöneticilerimizin katılımı ile kulüp üyelerimiz ve temsilci üyelerimizle yapılan toplantılar ve görüşmeler sırasında üyelerimizin büyük bir çoğunluğu, kulübümüzün geleceğine yönelik proje ve hizmetler üretmenin istek ve heyecanı ile gönüllü çalışmalar yapmak arzusunda olduklarını ifade etmişlerdir.

Bu yoğun istek, yönetimimiz tarafından dikkatle değerlendirilmiştir. Netice olarak üyelerimizin bir araya gelerek, sahip oldukları tecrübe ve birikimleri ile gönüllülük esasına dayalı çalışmalar yapmalarının kulübümüze hayatın her alanında ve farklı branşlarda katkı sağlayacağı ön plana çıkmıştır.

Amacımız, öncelikle taraftarlık ruhu adına, tüm paydaşlarla iletişim içinde tamamlayıcı ve destekleyici bir rol oynamak; yüklenen sosyal sorumluluk ile Kulübün ekonomik gelişimine etik kurallar çerçevesinde sürekli katkı sağlarken, üyelerin de yaşam kalitesinin artması için sürdürülebilir projeler üretmektir.

Bu düşünceler doğrultusunda komitelerimizi üyelerimizin katılımlarıyla kurmak için çalışmalar başlamıştır. Kurulacak bu komitelerin görev başlıkları üyelerimiz ile yapılan görüşmeler sonucunda belirlenmiş olsa da sayıları sınırlı olmayacaktır. Üyelerimizden gelecek öneriler ile komitelerimizin sayısının arttırılması ve çalışma alanlarının çeşitlendirilmesi mümkündür.

Ocak ayında faaliyete başlaması öngörülen ve çeşitli pek çok başlıkla görev alanları belirlenen komiteler hakkında bilgi edinmek isteyen tüm üyelerimizin, 20 OCAK 2018 Günü  10.00-14.00 saatleri arasında  Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesislerimizde gerçekleştirileceğimiz komite çalıştayına davet ediyoruz.

Komitelerle ilgili görev almak için üyelerimizin e-posta ve telefon bilgilerini  komite@fenerbahce.org adresine veya 0216 542 16 58 no’lu telefona bildirmelerini rica ederiz.

 

FENERBAHÇE SPOR KULÜBÜ