Antrenmandan Notlar

13 Eylül 2017 Çarşamba
Fenerbahçemiz, Süper Lig’in 5. haftasında Aytemiz Alanyaspor ile deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını, Can Bartu Tesislerimizde bugün sabah saatlerinde yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Aykut Kocaman yönetiminde yapılan ve tamamı basına açık olarak gerçekleştirilen antrenman saat 10.00’da başladı ve toplam 2 saat sürdü. Antrenmanın ilk bölümünde salonda kuvvet ve dayanıklılık çalışan oyuncularımız, ikinci bölümde sahada ısınma ve koordinasyon hareketlerinin ardında 3 gruba ayrıldı ve 5’e 2 top kapma ve pas çalışması yaptı. Pas çalışmalarıyla süren antrenman, dar alanda gerçekleştirilen çift kale maçla sona erdi.

Alper Potuk ve Martin Skrtel takımdan ayrı özel program dahilinde çalışırken; Roberto Soldado ve Mehmet Ekici antrenmanın ilk bölümünde takımla birlikte, ikinci bölümde ise takımdan ayrı özel program dahilinde çalıştılar. Robin van Persie’nin tedavisine devam edildi.

Fenerbahçemiz, Alanyaspor maçı hazırlıklarına, 14 Eylül Perşembe günü yapacağı çalışmayla devam edecek.

Haber ile ilgili diğer fotoğraflar


Basın fotoğrafları

Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar Antrenmandan Notlar